Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś musi wziąć sprawy w swoje ręce: ustalić miejsce i termin. I tak wiadomo, że się wszystkim nie dogodzi. Mnie pasuje południe, a jeszcze lepiej południowy wschód, bo bezpośrednio po zlocie ruszam w świat. Dość mam siedzenia w domu i patrzenia w sufit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że termin jest wstępnie ustalony na 26-28sierpnia.

 

Trzeba szybko ustalić miejsce, bo czasu nie ma dużo, a fajniejsze miejsca są już pozajmowane.

Kto nie jest w stanie dojechać do Sromowców niech znajdzie coś lepszego i to na dniach. Ja nie zapłacę więcej niż 50zł/dobę, choć uważam że jest to sporo. Musi być łazienka z ciepłą bieżącą wodą na nie więcej niż 5 osób, dobry byłby dostęp do kuchni, miejsce na grilla, internet, dojazd PKP lub PKP, pokoje nie więcej niż 4 osobowe. Ja szukałam pod takimi kryteriami, teraz niech popiszę się ktoś inny.

 

Więc kto się zgłasza do szukania miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miniaa, mnie pasuje. Ja się rozglądam w swojej okolicy, ale te Sromowce są naprawdę spoko. 35 zł za dobę to naprawdę super cena na te warunki które opisałaś. Ja bym już nie kombinowała. Jesteśmy z całej Polski, zawsze ktoś będzie musiał gdzieś dojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że miejsce pasuje większości? Myślę, że Jacek i Darek dojadą, bo deklarowali się, że nie będzie to dla nich problemem.

 

Reszta?

Waplo? Simptico1? Robanix? i cała reszta, pasuje?

 

Robimy oficjalną listę.

 

Sierpień 26-28, Olsztyn k. Częstochowy

1. wiola173,

2. Miniaa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, znalazłam taki ośrodek.

http://www.niedzwiadek.nets.pl/oferta.htm

 

Olsztyn na pewno ładniejszy, ale tam jest pensjonat i mogliby troszkę krzywo patrzeć na nocną imprezę..

 

Tutaj są do wynajęcia 2 duże domki i jeden mały w naszym terminie, licząc 10 osób w dużym - 22 zł za dobę i większa swoboda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×