Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osama Bin Laden zabity


Gość uzytkownik

Rekomendowane odpowiedzi

a jaki by mieli interes w tym, by nie złapać go 5 lat temu, tylko akurat teraz?

wiecie jak wyglądają tereny Afganistanu i Pakistanu? ani armia radziecka, ani amerykańska, nie dawała sobie rady z tym pełnych trudnych terenów i zakątków rejonie świata.

on się chował w zwykłych afgańskich wioskach mieszkalnych.

wiem, bo znajomy reporter opowiadał mi jaką talibowie mają strategię. bardzo trudno się z nimi walczy.

ech.

ja już miałam się nie odzywać.

 

Kasia ale on sobie mieszkał w swoim domu, razem z 2 kurierami, pośród domów wojskowych z Pakistanu, nie za bardzo się ukrywał i co nie mogli go wcześniej złapać? a tu nagle..bumbum...??

 

Już pomijając fakt, że nie za bardzo się ukrywał (W końcu bez przesady - można było się domyśleć MNIEJ WIĘCEJ gdzie się "ukrywa", nie dałby rady wyjechać, uciec gdzieś daleko), to spójrzmy chociaż na fakt że za samą informację o miejscu jego ukrycia wyznaczono ogromną nagrodę - ludzie, którzy wiedzieli, gdzie jest, na pewno chcieliby go wydać. Ale nie zrobili tego, z wiadomych powodów.

 

 

Dysphorian, coś na pewno się szykuje, tylko co? Już i tak jest źle. Cokolwiek by się nie stało, już lepiej nie będzie, ale co oni mogą teraz szykować? Nie wiem i nie chcę nawet spekulować bo co będzie to będzie, przekonamy się pewnie niedługo. Jedno jest pewne, jeśli USA zaatakuje Iran to to będzie prawdziwa III wojna światowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×