Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, well shit, i tak sobie daję czas do końca roku :roll:

Ja se tak dawałem czas np do 18-tki później do 20-tki, następnie do ukończenia studiów a później w ogóle przestałem się zajmować tym i dawać jakieś czasy. A dziś jestem sfrustrowanym 32 latkiem i coraz mniej mi na tym zależy.ale jakąś tam nadzieję jeszcze mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przekonanie,ze jak sie ma kogos spotkac poznac kto gdzies tam nam jest przeznaczony to tak sie stanie i żadne portale sa do tego nie potrzebne,no chyba ze sie nie ma mozliwosci duzej bywania wsrod ludzi,poznawania ich...wtedy to co innego....

Rzeczywistość jest chyba jednak inna albo po prostu zgorzkniałem i straciłem wiarę.

 

idle, tyle ludzi uważa, że wyglądasz co najmniej ok., a Ty nadal swoje :roll:

Dokładnie. Ja bym napisał do idle na takim poważniejszym portalu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jestem jedną z tych dziewczyn o których się mówi, żeby dopiec kolegom :mrgreen: Wiecie, w sensie że jestem obelgą, tak samo sugerowanie, że ktoś mógłby mnie dotknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jestem jedną z tych dziewczyn o których się mówi, żeby dopiec kolegom :mrgreen: Wiecie, w sensie że jestem obelgą, tak samo sugerowanie, że ktoś mógłby mnie dotknąć ;)

 

Ja tam i tak w to nie wierzę i nie uwierzę :P

 

Jak taki brzydal jak ja mógł kogoś, kiedyś poznać to Ty zapewne nie będziesz miała z tym problemów. Dużo mniej krytycyzmu wobec swojego wyglądu i będzie dobrze. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale od czegoś trzeba w końcu zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak w to nie wierzę i nie uwierzę

 

To uwierz, nie raz, nie dwa byłam żartem ;)

 

A ze mną nikt nie chciał i nie chce tańczyć na imprezach typu wesela, bale kończące jakiś etap nauki itd. Nawet na bal maturalny nie poszedłem...

Wiem, że nie umiem tańczyć ale jakoś dziwnym trafem te wszystkie osoby zawsze robiły takie dziwny miny na mój widok nawet nie wiedząc jak bardzo nie umiem tańczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... taniec, przypomniały mi się foty z wesela mojej matki (cywilnego,po rozwodzie jest) zwłaszcza te w czasie tańca, wyglądałem tak "drewnianie", że popłakałem się ze śmiechu :mrgreen: .

Studniówki,itp nie miałem, a i w zaocznej budzie pewnie niema, ale nie szkoda mi tego.

Ogólnie nie przepadam za tańcem bo jestem "mobilny" jak stary,zdezelowany star .

 

SadSlav, facet ma o tyle łatwiej, że nie musimy mieć wybitnie pięknej gęby, wystarczy jako-taka budowa ciała i już nie jest źle pod względem wyglądu :P.

 

Coś mam za dobry nastrój chyba.

 

Kogoś znajdziemy w końcu. z 2 strony życie singla nie jest takie podłe :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, facet ma o tyle łatwiej, że nie musimy mieć wybitnie pięknej gęby, wystarczy jako-taka budowa ciała i już nie jest źle pod względem wyglądu :P.

 

Coś mam za dobry nastrój chyba.

 

Kogoś znajdziemy w końcu. z 2 strony życie singla nie jest takie podłe :P .

 

No ale ja jestem kurduplem, nie wyglądam na swój wiek i jestem szczupły strasznie. Taki combos robi różnice ;)

 

No ale trudno żyje się dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kornelia lilia co Ty za glupoty wypisujesz??...te doswiadczenia to przeszlosc jutro moze Cie pozytywnie zaskoczyc...

Kazde jutro przynosi NOWE Zycie....

Te doświadczenia drastycznie wpływają na moją samoocenę i kształtują mój światopogląd. Niestety nie można się od wspomnień odciąć grubą kreską i zaczać nowy etap w życiu. I skoro ktoś twierdzi, że nie daje innym nic z siebie to może tak jest, może jestem niezdolna do życia w grupie, w duecie.

Może jestem gorsza niż myślałam :roll: ale jeszcze mam w sobie odrobinę nadziei na lepsze jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×