Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

idle, Mówię tak, bo ładnie wyglądasz, i moim zdaniem pod względem wyglądu ci niczego nie brakuje. Więcej wiary w siebie.

 

Sobie cisnę, bo to prawda, ot co. Skoro wiem że wyglądam jak gówno, to potwierdzam to, być może z wyglądu wynikają wszystkie moje "problemy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam się chyba wydaje, że jestem jedną z tych głupiutkich lasek, co to wyglądają jak modelki i płaczą, że są brzydkie, żeby usłyszeć, że jest odwrotnie. Nie, jestem brzydką laską płaczącą, że jest brzydka, bo nie jestem aż taką złą osobą, ale nikt nigdy nie da mi szansy przez to, jak wyglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno ma rację, facetowi dobra aparycja nie jest aż tak potrzebna, może nadrobić tysiącem innych rzeczy.

gorzej jak nie ma czym nadrobić. Mi się zdawało że kobiety mają łatwiej wystarczy że jako tako wygląda i cieszy się jakimś zainteresowaniem facetów a taki przeciętnie wyglądający facet ze słabym charakterem, nieśmiały, mało zaradny życiowo to ma dopiero ciężko.

Ale może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Pozostaje mi wierzyć na słowo, moje relacje damsko-męskie, są takie, że ich niema : D.

idle, A ja się i tak nie zgodzę, bo ładnie wyglądasz, problemy z powodu wyglądu to być może ma dziewczyna mojego brata .

 

Hmm, innymi rzeczami, pomyślmy, nie mam wybitnego poczucia humoru,ciekawej osobowości,grubego portfela,nie jestem zbyt energiczny,jedyną zaletę jaką mogę wymienić to życzliwość.

 

W zasadzie nie mam nic, mimo to wierzę że kiedyś uda mi się stworzyć jako-taki dobry związek : ).

 

O, to powyżej to mój opis, słowo w słowo :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, kobieta musi być piękna, inaczej nie ma nic. Mężczyzna nawet, jak nie ma czym nadrobić, to może zmienić w sobie niektóre rzeczy, a niestety bez operacji twarz pozostaje taka, jaka jest. Nie mogę się zmienić, choćbym chciała, i to jest okropna świadomość. arhol, ja też w to wierzę, bo Wy zawsze macie większe szczęście pod tym względem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fascynująca dyskusja :D Ja jestem chyba bardzo ciężkim przypadkiem, który w chwilach kryzysu marzy o tym, by być naprawdę brzydką i grubą, bo czuję się winna, czuję się jak oszust, jak ładnie opakowany pusty karton... że niektórzy mogą uznać mnie za atrakcyjną... A jakby spróbowali się do mnie odezwać, ohohoh, nie chciałabym robić ludziom takich płonnych nadziei i takiego rozczarowania... Zresztą nie wystawiam się nawet na sytuacje, gdzie ktoś miałby się do mnie odezwać, także cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, a ja bym chciała być pięknym pustakiem. Takie życie musi być cudowne, życie jako paskudztwo z własnym zdaniem i miliardem problemów jest po prostu dobijające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, kobieta musi być piękna, inaczej nie ma nic. Mężczyzna nawet, jak nie ma czym nadrobić, to może zmienić w sobie niektóre rzeczy, a niestety bez operacji twarz pozostaje taka, jaka jest. Nie mogę się zmienić, choćbym chciała, i to jest okropna świadomość. arhol, ja też w to wierzę, bo Wy zawsze macie większe szczęście pod tym względem ;)

Ja bym musiał zmienić w sobie prawie wszystko żeby cokolwiek w tym życiu osiągnąć. Piękno to kwestia gustu a taki przeciętnej urody facet z problemami, bez żadnych życiowych osiągnięć raczej nie będzie szukał piękności wystarczy mu przeciętna, zwykła dziewczyna która go zaakceptuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nieprawda, to normalne, że każdy chce mieć atrakcyjnego partnera/partnerkę. Dlatego piękno nie jest ważne, jest najważniejsze.

 

-- 13 lut 2012, 23:11 --

 

ninja, wolę dzięki urodzie żyć choć przez chwilę, niż płakać do snu przez resztę życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nieprawda, to normalne, że każdy chce mieć atrakcyjnego partnera/partnerkę. Dlatego piękno nie jest ważne, jest najważniejsze.

Wiadomo że każdy by chciał mieć pięknego partnera ale trzeba patrzeć realistycznie i jeżeli ktoś jest niezbyt atrakcyjny i nie ma jakiś atutów typu kasa, superosobowośc, supergatka to zadowoli się osobą o przeciętnej urodzie ale np. fajnym charakterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, naprawdę nie jest źle z Twoim wyglądem. Twoja twarz jak najbardziej w porządku. Nadwaga to żaden problem to pozbycia się. Jest teraz masa klubów Fitness z różnymi zajęciami aerobicznymi - polecam spinning. Atmosfera jest bardzo przyjacielska. I wcale nie myśl, że tam chodzą same chudne modelki, bo niestety takie tam raczej nie przychodzą.

Masz pewnie zajechaną samoocenę. Nie czytałem wszystkiego... leczysz się?

 

PS Szczerze... uroda nie jest Twoim problemem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczę, ale wygląd jest moim problemem i nie dam sobie wmówić inaczej :P i to nie jest tak, że siedzę na dupie i narzekam, że jestem gruba, po prostu nie da się tak szybko zrzucić 30 kg, jestem dopiero w połowie i mnie do drażni :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uspiony2, w pełni zgadzam się co do klubu fitness. Ja jakiś czas temu znowu zmotywowałam się do ćwiczeń.

Chodzę na zajęcia grupowe, bo inaczej nie mogę się zmotywować.

Na początku czułam się tam grubo i miałam wrażenie, że poruszam się nierytmicznie.

Potem lepiej się przyjrzałam i zobaczyłam, że te wszystkie kobietki nie są ani szczuplejsze ani rytmiczniejsze ode mnie.

I polecam zumbę ;) Bardzo dodaje energii.

 

-- 14 lut 2012, 10:51 --

 

idle, to i tak świetnie Ci idzie. Najważniejsze, że się starasz. Ja przez pół roku zrzuciłam 4 i więcej nie mogę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji walentynek postanowiłem, w akcie desperacji, założyć konto na którymś z serwisów randkowych... I kiedy przebiłem się już przez mozolny proces zakładania konta, określania osobowości, określania kryteriów wyszukiwania potencjalnych partnerek, określania mojego stosunku do zwierząt domowych i określania stosunku do okreslania stosunków (?) znalazłem interesującą mnie osobę... Pełen nadziei kliknąłem w opcję napisania wiadomości... a tu nagle i bezczenie wyskoczył komunikat, że najpierw muszę zapłacić jakiś abonament... Czy to w dzisiejszych czasach standard? Zarabianie na zdesperowanych i szukających pomocy ludziach? Widocznie tak... No cóż jako, że nie mam zamiaru płacić za to, że jestem samotny to w tej sprawie nadal nic się nie zmieniło... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JJ_Papa, tak to jest jak się wchodzi na najbardziej popularny (czyli wypromowany) serwis. Zgaduję, że to była Sympatia.pl. Są inne, darmowe, wystarczy się rozejrzeć. Tak z głowy to mogę polecić Ci Cafe.pl - darmowy i jakby trochę dojrzalszy, mam wrażenie... (nie wysyłasz ludziom "buziaczków" tylko jeśli już, to "kawę" ;) )

 

idle, wygląd nie jest najważniejszy. Tzn. jest i nie jest - jednocześnie. To jak postrzegasz drugą osobą często zależy od tego jak na nią patrzysz. Jak już nieraz wspominałam ja mam na przykład tak, że mogę uznać kogoś za brzydkiego, gdy go poznaję, a po paru tygodniach wpatruję się w tę osobę jak w obrazek (i nie mówię o kontaktach damsko-męskich, tylko ogółem). Poza tym uroda to rzecz względna. Zbierz grupę koleżanek* i oglądajcie zdjęcia facetów. Owszem, będą powtarzały się tacy, którzy spodobają się każdej, ale reszta? Tego, który spodoba się jednaj, druga uzna za paszteta i na odwrót.

 

Poza tym miłość to Photoshop :mrgreen: Osoba zakochana ma w oczach różne filtry - wygładzające cerę, usuwające podbródki, układające fryzurę, itp ;)

 

*domyślam się, że z tym może być trudno, sama chyba nie miałabym możliwości zorganizować czegoś takiego :bezradny: Zrób sobie z tego obraz mentalny :mrgreen:

 

-- 15 lut 2012, 10:51 --

 

Problemy z powodu wyglądu to ja mogę mieć, bo kogo wybierze przeciętna dziewczyna? super fajnego wysportowanego gościa-podrywacza, czy mnie - nieśmiałego debila z nadwagą, myślę że odpowiedź jest jedna :mrgreen: .

A chcesz przeciętną dziewczynę? Gwarantuję Ci, że o wiele lepiej sprawdza się ta jedna jedyna :P

Swoją drogą widziałam Twoje zdjęcie i uważam, że jesteś niezłe ciacho :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co szukac kogos na sile?....moze lepiej aby dzialo sie to spontanicznie.....

Portale randkowe dla mnie to taka zaprogramowana milosc....

Takie cos na sile,aby nie byc samotnym.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×