Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

TwojaLaura1, może nie szukać tak na siłe i wszelką cene tylko być otwartym a samo się zjawi niespodziewanie ;)
czy to niby takie proste? nie wiem czy to tak jest.

 

i czemu jedni to dostają w wieku 16 lat a inni 30... wykończyć się można.

proste uwierz mi nie pytaj czemu wierz, że bedziesz szczesliwy,a wiara to połowa sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie! mi nie chodzi oto zeby szukać na sile, bo to bezsensu, ale czekanie jest straszne. po drodze do tego zawiedziesz sie na paru "bliskich" i powoli tracisz nadzieje
....patrzysz jak innym się udaje, bez większego wysiłku.

i NIKT nie rozumie przez co przechodzisz.

 

-- 09 lis 2012, 20:06 --

 

inbvo, Tak po prostu :D uwierz mi ...pisze to z autopsji.
naprawde wierzysz że to coś zmieni?

przecież to od 'zewnętrznych okoliczności' zależy..

 

poza tym jeden ma łatwiej inni trudniej.

ale nie wiem już...

 

-- 09 lis 2012, 20:06 --

 

może i zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie! mi nie chodzi oto zeby szukać na sile, bo to bezsensu, ale czekanie jest straszne. po drodze do tego zawiedziesz sie na paru "bliskich" i powoli tracisz nadzieje
....patrzysz jak innym się udaje, bez większego wysiłku.

i NIKT nie rozumie przez co przechodzisz.

 

dokladnie tak

 

-- 09 lis 2012, 19:26 --

 

mysle ze wiara moze wiele zdzialac, samo podejscie do tematu, podobnie jak z pisaniem sprawdzianu - wierze ze umiem to lepiej napisze, czuje sie zerem to mi nic nie wychodzi

typowo (niestety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy czlowiek jest atrakcyjny na swoj sposob. mysle ze pozytywne nastawienie do ludzi pomaga - ze jednak masz dla kogo zyc i sie starac. jak myslisz ze nie mozna ludziom zaufac, ze zaraz Cie ktos oszuka, oklamie to zamykasz sie znowu tylko na siebie. chyba trzeba uwierzyc sie jest sie czegos wartym, ze jestes wartosciowy i zaslugujesz na przyjazn, milosc i dobre traktowanie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslisz ze nie mozna ludziom zaufac, ze zaraz Cie ktos oszuka, oklamie to zamykasz sie znowu tylko na siebie. chyba trzeba uwierzyc sie jest sie czegos wartym, ze jestes wartosciowy i zaslugujesz na przyjazn, milosc i dobre traktowanie :))
to nieosiągalne dla mnie. na razie.

zbyt wielu mnie skrzywdziło.

 

ale rzeczywiście pewnie byłoby łatwiej z wysoką samooceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, dobrze powiedziane - byłoby...
wybacz bezpośredniość:

 

też się boisz ludzi?

 

ale nie powinnaś mieć kompleksów. Ty nie masz powodów.

 

wysoka samoocena pomaga. ale jej zdobycie po szeregu niepowodzeń jest trudne. chyba tylko na siłę można myśleć pozytywnie.

 

ja się boję ludziom ufać, nie lubię pokazywać jaki jestem naprawdę, bo się boję skrzywdzenia.

 

i tak jak mówię: jednym to łatwo przychodzi, mają jedną dziewczynę za drugą a ja stoję w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ja się boję ludziom ufać, nie lubię pokazywać jaki jestem naprawdę, bo się boję skrzywdzenia" - mam dokladnie to samo

 

to pytanie o bojaźń to do mnie? jezeli tak to odpowiadam: tak, bo na wielu sie zawiodlam i wiele razy sama zle postapilam bo sie balam i tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TwojaLaura1, to było do Kiyi, ale dobrze że też odpowiadasz. ale co poradzić nie wiem.

 

inbvo, jestem ohydna, zarówno fizycznie
tu zaprotestuję otwarcie ;)

 

, jak i z charakteru i osobowości.
no tu to tylko z forum mogę wiedzieć. ale raczej nie... dlaczego...

 

Nie tyle ludzi się boję, co kontaktów z nimi - ale to na dobrą sprawę na jedno wychodzi...
ale dlaczego się boisz? jest kilka możliwości, np. jak ja bo zostałem wielokrotnie wyśmiany i skrzywdzony, czy masz inne fobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, wyśmianie, skrzywdzenie, też. Ale przede wszystkim - jestem nudna. Nie potrafię podtrzymać rozmowy ani w realu, ani wirtualnie. Nie mam nic do powiedzenia. A gdy nawet czasem mam - nie potrafię. Tylko marnuję sobą ludzki czas.
DOKŁADNIE TAK SAMO O SOBIE MYŚLĘ

 

ale z Tobą chyba nie jest tak źle jak ze mną :) wirtualnie to ja napisałem 721 postów potwornie monotematycznych, ale przynajmniej prawdziwych.

 

też myślę że nie mam o czym rozmawiać z innymi. i że nic do powiedzenia ciekawego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiya,

A tam, gadasz, fajna jesteś ;-)

Nie potrafię podtrzymać rozmowy ani w realu, ani wirtualnie. Nie mam nic do powiedzenia. A gdy nawet czasem mam - nie potrafię.
Też mam często ten problem.

 

@inbvo

Mnie nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×