Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

to takie :shock:

bo wczoraj prawie kuchnię zjarałam robiąc popcorn

żona uratowała sytuację

a ja tak stałam i patrzyłam jak się garnek jara

jak ogień buchnął pod sufit to myślałam, że to już nasz koniec :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, Od całej tabletki zaczynasz czy jakoś to dzielisz ?

 

Przez pierwsze dwa tygodnie mam jeść po pół tabletki (czyli 5mg) i do tego 0,5mg Xanaxu SR. A po dwóch tygodniach mam odstawić benzo i wejść na całą tabletkę SSRI (10mg).

Chyba coś się zaczyna dziać, głowa mi się ciężka zrobiła i oczy mnie bolą :roll: A może po prostu benzo zaczyna wchodzić na obroty :roll: Chyba za dużo się skupiam na sobie :evil:

 

[Dodane po edycji:]

 

Esprit- ja też się boję! Bierz dzisiaj te SSRI, pojedziemy na wspólnym wózku. Shadowmere też dzisiaj zaczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masakra hardcore totalny. Ale mnie trzepnęło po doxepinie,a to tylko 10 mg. Myślałam, że zejdę, mogę to porównać jedynie do masakrycznego napalenia się trawy i popicia jej alkoholem.(Co prawda robiłam tak tylko raz w życiu jakies 12 lat temu ale wspomnienie tego tragicznego stanu pozostało..) Jessu, nie wiem czy odważę się wziąść na noc 25 mg bo ledwo się trzymałam na nogach przez 4 godziny. Zobaczymy co będzie w nocy ale jestem przerażona tym jak się dziś czułam :roll:

 

cholera pomyślał by kto, że kupno lodówki to taka trudna sprawa. Obejrzałam chyba wszystkie dostępne na rynku i stanie pewnie na tym, że wezmę tą, która mi się pierwsza spodobała ;)

Nie, nie mogę pisać, jeszcze jestem totalnie odrealniona :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam katar,goraczkè,@...jest goràco jak cholera!!jutro malz ma urodzinki-jakas kolacjè trzeba wymodzic,wczesniej pozalatwiac sprawy i do pracy :roll: pewnie padnè na pysk przy tej kolacji jutro 8):? juz mam nos jak tràba :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- no ja też nie walę od razu całej dawki. A jak lekarz przepisał benzo na początek... to co będę gardzić ;):oops:

Wova- u nas w Polsce jest taki Xylogel- super na nos, odtyka w pare minut. Śmigaj do apteki zapytać o taki żel na odetkanie nosa. No i do tego kompres na brzuch, gorąca herbata z miodem i cytryną albo sok malinowy, no i dużo czosnku- mnie to szybciej postawiło na nogi niż te wszystkie leki z apteki :roll: (te bez recepty mam na myśli- sam paracetamol i kofeina, a ceny szaleństwo :? ) A ciesz się że w ogóle masz @, mi się już tydzień spóżnia.

 

 

Yyy... Więc u mnie chyba SSRI się wyrównało z benzo bo czuję się normalnie, ale mam trochę ciężką głowę, lekko ćmi na czole, no i po prostu zasypiam na stojąco! :roll: Same oczy mi się zamykają!... Ale wolę taki 'skutek uboczny' niż derealizację, lęk wolno płynący itp itd.... Czas zmienić swoje życie.

Byłam wczoraj u mamy pogadać... Za rok robię licencjat, idę na inny kierunek- architektura wnętrz. Ponadto jak mi się leki rozbujają to chcę firmę założyć, ale nie będę krakać... Bądz co bądz rodzice mnie popierają i wiem że pomogą, a ich wsparcie jest dla mnie cholernie ważne. Szkoda życia, trzeba działać. Muszę mieć dom za kilka lat nad morzem, a samo się nie zarobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, no nareszcie wracasz do zycia :D i tak trzymaj mala :mrgreen: okresem sie nie martw-zjawia sie wtedy gdy go nie chcemy....

jutro do apteki wybieram sie po jakies krople do nosa czy cos w tym stylu.na bol gardla nic nie mam-jakos przecierpiè do jutra;) dopiero mnie rozklada-ale weekend niedlugo to siè wykurujè-sok z malin muszè kupic,chociaz przyznam,ze nie widzialam tutaj :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- staram się, zobaczymy co mi wyjdzie z tych planów ;) Czasem ambicja to za mało. Póki co śpię na stojąco i nie mam siły nic zrobić. A nie, sorki, właśnie zrobiłam kolację- zamówiłam pizzę do domu :oops::mrgreen:

A na ból gardła to najlepiej sobie kielicha walnąć, poważnie. Moja babcia tak zawsze mówi- faktycznie pomaga :mrgreen: Zresztą, chyba wszystkie babcie lubią tę metodę ;):roll::pirate:

 

A co się z Shadowmere dzieje? Miała od dzisiaj jeść ze mną esesereje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa

jak już będziesz miała interes nad morzem , to może ( ale gra słów hehehe) będzie Ci potrzebny "kark" lekko ześwirowany do pomocy ? :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa

jak już będziesz miała interes nad morzem , to może ( ale gra słów hehehe) będzie Ci potrzebny "kark" lekko ześwirowany do pomocy ? :D:D:D

 

Już miałam interes nad morzem, w zeszłe wakacje :smile: Ale jedyne karki jakie mi szły to takie 10 kilowe z mięsa drobiowego :mrgreen::pirate: hehe Jak otworzę większy lokal to mi się przydasz- będziesz moim security 8) Co Ty na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pod warunkiem że pozwolisz mojej kapeli koncertować w Twoim lokalu od czasu do czasu...i będziesz przymykac oko jako szefowa na moje flirty z klientkami :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pod warunkiem że pozwolisz mojej kapeli koncertować w Twoim lokalu od czasu do czasu...i będziesz przymykac oko jako szefowa na moje flirty z klientkami :D:D:D

 

O Chłopie, rozwiązanie godne mistrzów :brawo::great::mrgreen: Nie dość, że będę mieć kapelę za free to jeszcze piękne dziewczyny będą przychodzić poflirtować z przystojniakiem z security :mrgreen: A piękne dziewczyny przyciągają dzianych facetów. Natomiast dziani faceci będą u mnie zostawiać kabzę :P:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj dzien pod znakiem kataru i goràczki!!szkoda,ze dzisiaj nie mam wolnego,ale niestety mam tak malo godzin w tygodniu,ze az wstyd prosic o wolne :? za to dlugi weekend przede mnà, to jakos siè wykurujè.Nic mi siè nie chce dzisiaj.co u Was zuczki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×