Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem udany dzień(dobra, wiem, zapeszę :roll: ), oby jutro taki sam był ;)

Wysłałam W KOŃCU paczkę, zapożyczyłam Tengu z biblioteki(choc nie wiem czy dam rade przeczytać ale kiedyś taka terapia szokowa mi pomagała :mrgreen: ) ale i tak większośc dnia nie zrobiłam nic pożytecznego, książki nie napisałam ani nic hehe.

Ktoś oglądał wczoraj "pół tony nastolatka"? zachciało mi się "Edge of darkness"oglądać i przegapiłam. Zagubionych zresztą też ale kto to widział puszczać o tak skandalicznej porze?(Znaczy się o 22)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dorwałem się do Direct Connect i ściągam hurtowo filmy i gry.

 

Ino 'Art of Murder' nie ściągaj, bo czeka na Ciebie :P Mój luby będzie dzisiaj albo max jutro wieczorem na poczcie (zależy jak dzisiaj zdąży z pracą się wyrobić) i Ci wyśle priorytetem, bo nagrana już leży i czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno Art of Murder najepsze jest ze Szczecina więc cierpliwie poczekam :)

 

Hahaha :mrgreen::great: Racja, racja. Możesz sobie ściągnąć 'Art of Murder: Sztuka zbrodni', bo tego nie mam. Zaczęłam ściągać i nie skończyłam :pirate: . Ale mam pozostałe części: 'Klątwę Lalkarza' i 'Karty przeznaczenia'.

 

[Dodane po edycji:]

 

Jarosław K. startuje w wyborach prezydenckich. Uwaga macie misję- zabrać babci dowód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrze na wasze zdjècia dziewuszki na forum i myslè ,ze muszè powyrywac brwi!!bo wyglàdam jak "Brezniew"chyba :twisted: rwè jej regularnie jednakze sà chyba za BARDZO wyrazne..hmmm.muszè siè wczesniej znieczulic jakos.... :Dmagdalenabmw, masc hydrocortizon,powinna zalaywic sprawe z uczuleniem na detergenty,i tak jak mowi wiola173, :D

 

[Dodane po edycji:]

 

jednak nie bèdè sie znieczulac...wystarczyl lod na brewki i po krzyku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola- a jakie jezioro masz na myśli? Głębokie czy Szmaragdowe? A maść... Clotrimazolum dobre na wszystko :mrgreen:;) Najpierw wapno popiję a jak będę w aptece to kupię tą maść o której Ty piszesz.

 

Wovka- zjedz tabletkę przeciwbólową na 30 minut przed depilacją. A tu masz fajny artykuł z poradami jak dobrze to zrobić:

http://www.stylistka.pl/modelujemy-ksztalt-brwi/

Tylko nie wyrwij ich za bardzo, teraz modne są szersze brwi i najlepiej rozjaśnione :smile:

 

Dziwnie się dzisiaj czuję :-|

 

[Dodane po edycji:]

 

O, widzę że już wyrwałaś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam krok do przodu. Umówiłam się na trzy sesje zdjęciowe. Nie wiem, jak ja dam radę, ale dam. Muszę bo CHCĘ, a ta pieprzona nerwica nie będzie mi zabierać moich marzeń, mojego hobby. Bo to JA tutaj rządzę, a nie ta suka.

Prawda? :smile: No. :roll::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo, działa :roll:

Kupiłam se telefon. w końcu :mrgreen: takze wreszcie będzie się można do mnie dodzwonic.

Rano okropna derealizacja i depersonalizacja i depesrepe itd. Byłam załamana, miałam ochote piep**nąć wszystko i się załamać. Ale wiem, że jakbym się poddała to odpłynęłabym a powrót byłby bardzo trudny. Więc jakoś przeżyłam i oto jestem. Odsuwam to g****od siebie i skupiam się na innych rzeczach żeby się nie dać.

No to trza iść staremu spodnie zszyć, godzina roboty najbidniej bo okropny materiał ale nie ma wyjścia.

aha. @ :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, działa forum.

 

Shadowmere- myślę, że fryzjer powinien się tym zająć. Nie wiem czy kosmetyczka takie rzeczy robi, ale chyba też :? . Jeśli swoje masz jasne to możesz spróbować sama je rozjaśnić wodą utlenioną. Tutaj masz artykuł o najmodniejszych brwiach sezonu:

http://www.stylistka.pl/rozjasniane-brwi-na-wiosne-2010/

 

Esprit- przypomniałeś mi, ja też powinnam laptopa dać do naprawy... Tydzień bez neta :pirate: Zawias jeden się urwał i ekran tylko na jednym się trzyma :pirate:

 

PuszekOkruszek- najważniejsze, że już jest dobrze. Dla mnie derealizacja to koszmar, dziękuję Bogu że tego nie mam i mam nadzieję, że już mieć nie będę. Okropne uczucie.

 

Mój dzień leniwy... Leżę w łóżku od rana z chłopakiem, bo prace ma wieczorem dopiero... Coś się rano żle czułam, trochę mi niedobrze było, brzuch mnie bolał, kark mnie bolał, może lekko głowa, i jakby mi się w tej głowie lekko kręciło :? Nie za dobrze się czuję fizycznie i psychicznie, a do tego jeszcze nadal mam katar i ZERO energii na cokolwiek. Nawet mi się nie chce wstać i pizzę podgrzać. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o właśnie mam pytanie,czy Wy też tak macie przy nerwicy,że wszystko Was męczy??ja sprzątanie muszę rozkładać na raty,bo jak się schylę,żeby zamiesc cos pod lozkiem,to mi sie kręci w głowie,od odkurzania mam zadyszkę,a w ogóle to nic mi sie nie chce;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, z tego, co czytałam na forum to bardzo wiele osób jest tu ciągle zmęczonych, nie mających siły itp itd., niestety, echhh... :( Jeśli robiłaś badania i wszystkie są ok to można podejrzewać, że nerwica, depresja albo najzwyczajniej w świecie brak kondycji mają wpływ na Twój brak siły.

P.S. Ale fajki nie pomagają w zdobyciu kondycji i nabraniu sił, wiem coś o tym, bo kopciłam jak smok, jeśli palisz to rzucić trzeba. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×