Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w piątek pani reumatolog wręcz kazała ćwiczyć (zdiagnozowano fibromialgię), ale ja nie wiem jak, tak się szybko męczę, że szok. :evil: Właśnie byłam na 15 minutowym spacerze, wróciłam i dosłownie padam z nóg. :shock: Dostałam skierowanie do sanatorium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też szybko się męczę odkąd mam NL, rozumiem Was... Gdzie te czasy jak 2 km biegiem brałam na raz, i to na czas, bo walczyłam o podium...

 

Ka_Po- ale sama widzisz, że dieta nie daje trwałych efektów. Zrzuciłaś te kilogramy a one wróciły. Sama dieta nigdy nie będzie skuteczna na dłuższą metę. Nie mówię, żebyś tak jak ja biegała po 2 km, ale wystarczy że 15 minut dziennie porobisz ćwiczenia w domu.

 

Asia- gdzie do tego sanatorium jedziesz i kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziu, dostałam skierowanie od reumatologa, teraz muszę z nim iść do rodzinnego i zobaczymy, na NFZ, więc trochę pewnie trzeba będzie poczekać, jeszcze nie wiem gdzie... Chciałabym gdzieś nad morzem, bo klimat morski bardzo mi służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, jejku, jak ja Ci (tak pozytywnie) zazdroszę morza, klimatu, tego powietrza... Echhh, po prostu rozmarzyć się można... Ja mieszkam w centralnej Polsce, w okolicach Wawy (a niedługo mam nadzieję znowu w Wawie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, leki nie powodują tycia,mają tylko kilka kalorii.Natomiastmogą powodować zwiększenie łaknienia,tak sie stalo u mnie i przytylam.Po czym-biorąc wciąż leki schudlam 10 kg.więc jest to możliwe,i lekom nic do tego,będzie Ci tylko trudmiej wytrzymać bez żarcia.ja moglabym caly czas jeśćczekoladki;/

 

[Dodane po edycji:]

 

Joaśka, a ja bym chciala mieszkac w Warszawie..być anonimową..a nie ciągle te same gęby,w sklepie,w kinie,wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere- ja też zazdroszczę. Fakt, że często jestem nad morzem bo mój chłopak jest stamtąd i rok temu czy dwa lata temu mieszkałam tam prawie pół roku prowadząc interesy, ale teraz nie mam takiej możliwości... Długa historia ;) Bądz co badz bardzo Ci zazdroszczę, moim celem jest mieć dom nad morzem.

 

Ka_Po- mycie okien można zaliczyć, bo to wysiłek fizyczny ;) A ćwiczenia różne, w necie tego pełno jest- na brzuch, uda, pośladki... Chociaż z 15 min dziennie a będą efekty, do tego oczywiście w miarę rozsądne odżywianie.

Joasia- jak trafisz w moje okolice nad morze to też postaram się Cię odwiedzić :smile: A co do biegania... Kiedyś sport to było moje drugie imię, reprezentowałam moją szkołę w biegach na krótkie i długie dystanse, w skokach wzwyż/w dal, w siatkówce, a do tego jezdziłam konno i pływałam. Pozostały jedynie wspomnienia, dyplomy i medale ;):pirate:

 

Coś nie za dobrze się dzisiaj czuję, w głowie mi się trochę jakby kręci, albo mi się wydaje :? Mam jakąś dziwaczną rewolucję w mózgu od kilku dni, jakieś dziwaczne myśli i... i sama nie wiem. Czuję pod skórą, że 'coś jest nie tak'. Nie wiem tylko czy naprawdę czy to moja psychika zaczyna wariować. Poza tym od jakiegoś czasu męczą mnie jakieś natrętne czynności, napięcie... Nigdy tak nie miałam... Nie wiem o co tutaj chodzi... Moja NL jakby zelżała, ale widzę że inne jazdy na jej miejsce szybko wskakują :? O co tutaj chodzi...

 

p.s. Co do leków i wagi... Jedząc Asertin w jakieś dwa miesiące schudłam ok. 7kg. Tylko nie wiem czy to była 'zasługa' leku, czy nerwicy przez którą nic nie jadłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia - będzie mi miło. ;) Ze sportem za pan brat byłaś na całego jak widzę... Ja i sport niestety do siebie nigdy nie pasowaliśmy, nie przepadaliśmy za sobą... :roll::P Czas zacząć to na siłę zmieniać zgodnie z zaleceniem lekarza, na razie jestem wciąż na etapie spacerów, hmm. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joasia- na chwilę obecną jestem taką samą sportsmenką jak Ty :mrgreen: Wejdę po schodach i mam zadyszkę.

Hie, tak jak kiedyś... Zmywałam podłogę u rodziców w domu. I mama mówi: 'Co, masz zadyszkę?', akurat wszedł do domu mój tata, coś żle usłyszał i mówi: 'Za dyszkę to ona tobie nawet ''dzień dobry'' nie powie' :pirate: hehe :mrgreen:;)

 

Shadowmere, kochanie, gdzie Szczecin a gdzie morze :mrgreen::roll: 100km mam do morza. Rowerem nie pojadę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joasia- tiaaa piękne :roll: Syfiaste, śmierdzące, pełne meneli i marginesu... Dobrze chociaż, że blisko 'wody' mieszkam, chociaż też w sumie żaden plus bo mam Stocznię za blisko domu :x Wczoraj byłam u rodziców na wsi i tęskno mi do tego... Las, jezioro, cisza... A nie ta żulownia pod blokiem. Tu nawet nie mogę roweru na sekundę postawić pod sklepem, bo za sekundę go nie będzie. Jedyny plus miasta jest taki, że mogę jechać do sklepu 24h, iść na balety i nie wydać fortuny na powrót do domu (a tak często chodzę, że hej... :? ) czy też mogę zamówić pizzę do domu z dowozem gratis. No, i mam w miarę blisko do szkoły. Innych plusów nie ma. A Szczecin sam w sobie to nic ciekawego, jak mamy wolny dzień i chcemy gdzieś jechać w jakieś ciekawe miejsce to nie ma gdzie, nawet basenu nie ma :? Jedynie można jechać na lody do Centrum Handlowego, albo nad 'jezioro', na spacer po Puszczy. Już nie wspomnę w lato... Jak chce człowiek jechać gdzieś nad wodę się poopalać... Zapomnij :roll:

A niestety 100km to też trochę jest, ponad godzina jazdy. No, ale faktycznie, mam bliżej nad morze niż Ty z Wawy ;)

p.s. Ja nigdy nie byłam za to w Warszawie :smile: Ale jakoś mnie nie ciągnie. Bliżej mam do Berlina- ok. 140km, właśnie wczoraj chciałam tam jechać, ale już za póżno było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazdroszczę wam że wasze organizmy tolerują alkohol.Mój toleruje jak piję ale na kaca mam wrażenie że umieram.Straszne to jest.Także pijam alkohol okazjonalnie i w małych ilościach.Ale powiem szczerze że bardzo chciałbym potargać się do samego rana w jakimś pubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie teraz 'Rozmowy w toku'? Powiedzcie mi- skąd się biorą tacy debile? :?

 

Wova- nie powinnaś tak szybko podłapać. A miałaś z tym dzieckiem jakiś bliższy kontakt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, to skąd mi się wzięło,że Szczecin nad morzem położony :evil: ??

 

[Dodane po edycji:]

 

Shadowmere, nie ma basenu????to to jest duże miasto czy male?cholera jak ja zdalam mature 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere- większość Polaków myśli, że Szczecin leży nad morzem :mrgreen: Nie wiem czemu tak jest... No, ale nie leży, niestety :P A basen jeden jest w Szczecinie... 25 metrów zagrzybiałych, taki stary budynek, fuj... Jest centrum rozrywki wodnej- jakieś 30km od Szczecina :?

 

Wova- hmm skoro dałaś mu buziaka to jakaś szansa jest :? Obserwuj teraz swoje ciało, czy nie ma zmian.

A murzynek pewnie wyjdzie, zawsze wychodzi... No, może nie mi, mam popsuty piekarnik :evil: I nic ostatnio nie piekę przez niego...

 

A propo wysypki- mam takie czerwone plamy na skórze rąk, nóg i brzucha od kilku dni, lekko szorstkie, jakby taka mini wysypka... Moja mama mówi, że to od proszku bo moja siostra też kiedyś miała takie coś... :? Chyba muszę pić wapno i Clotrimazolem to smarować... Hmm... Jak nie zejdzie to będę musiała iść do dermatologa.

 

CzłowiekNerwica- haha dobre :brawo::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg mam nadzieje,ze nic mu sie nie stanie... :mrgreen: (biedny murzyn)

 

 

ech...zostanie tylko pozarty przez nas :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

człowiek nerwica, gratuluje awansu na forum-nalezalo Ci siè :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×