Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
daablenart

Mój dzisiejszy dzień

Rekomendowane odpowiedzi

To po co słuchasz piosenek które jeszcze pobudzają twoje wspomnienia? To się chyba nazywa masochiz.

Hmm co z tobą jest..chyba miłość..!

Masakra jakaś!

Właśnie się dowiedziałam że moja koleżanka chodzi i opowiada jakieś głupoty na mój temat bo jest aż tak zazdrosna!

Ludzie mnie przerażają! Nie rozumiem jak można coś takiego robić kiedyś się z nią w przyjazniłam ale ona wiecznie ze mną rywalizowała w nauce i wszystkim innym w szkole zawsze była lepsza ale wykańczało mnie że ściga się ze mną we wszystkim i przyjazń się rozpadła a teraz jeteśmy w jedej wspólnocie i ciąge słysze "a Dominika to mi mówiła to, a tamto.."itd wkurza mnie to niesamowicie!

Albo raczej przraża!!!

Ludzie potrafią być wredni!

Miłego wieczoru

Cześć! To będzie off-top, ale liczę, że moderatorzy mi miłosiernie darują, bo nie piszę z byle powodu. Nie jestem już stałym bywalcem forum, czasem tylko wpadam zobaczyć, co się dzieje i czy są jakieś interesujące dyskusje, to wszystko.

Mimo to zauważyłem, droga koleżanko, że piszesz zupełnie niechlujnie, przede wszystkim brak jest w Twoich wypowiedziach przecinków, wskutek czego posty wyglądają całkowicie chaotycznie i byle jak. Ot lekką ręką pisany strumień świadomości. Przypominam, że znaki przestankowe służąc czytelności testu, wyrażają także nasze emocje, co chyba na tak wyprofilowanym forum nie jest bez znaczenia. Nie są to tylko wykrzykniki, ale także przecinki wraz ze swoimi odpowiednikami w postaci myślników oraz nawiasów (te wyrażają większe zabarwienie emocjonalne w miejscu, gdzie można postawić ów przecinek). Proszę zatem, byś odkurzyła w wolnym czasie słownik interpunkcyjny i formułowała swoje wypowiedzi bardziej czytelnie. Przypominam także, iż pisanie bez znaków przestankowych świadczy o braku szacunku wobec interlokutora.

Podkreślam, iż nie znam Cię prywatnie, a moje słowa nie mają charakteru sądu wartościującego o Tobie. Być może - zapewne tak - jesteś miłą, przyjazną, dobrze wychowaną i serdeczną dziewczyną. Cały rwetes polega na tym jednak, jak zostało napisane na początku poprzedniego akapitu, że nie w tym rzecz. Oceniam tylko to, co mogę. Nie traktuj zatem moich uwag w kategoriach potyczek personalnych, zwłaszcza że nigdy nie zamieniliśmy słowa.

Ogólnie przedzierając się przez ten temat stwierdzam, że użytkownicy wykazują wyraźne skłonności do lekceważenia zasad poprawnej pisowni języka polskiego. Nie wiem, jakich używacie przeglądarek, ale Firefox koryguje błędy. Nieśmiało chciałbym zwrócić uwagę na problem zespołowi moderatorów oraz administratorów forum. Nie tylko wzajemne waśnie i kłótnie psują jego jakość, choć zdaje sobie sprawę, że na tym oraz na problemach technicznych koncentrujecie się najbardziej.

Ku rozwadze, zaś iryss wysyłam jak najcieplejsze pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

isj

Bardzo mi przykro że zaśmiecam swoimi wypowiedziami to forum!

Mam DYSLEKSJE wiesz co to? Zasady znam.

Nie mam tu żadnego słownika a nie zamierzam pisać każdej wypowiedzi wcześniej wordzie żeby nie było błędów.

Myslałam że tu są tolerancyjni ludzie a tolerancja nie tyczy się tylko nerwicy czy depresji ale widac się myliłam.

To witaj w klubie Paranoja coś konkretnego się stało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Proszę zatem, byś odkurzyła w wolnym czasie słownik interpunkcyjny i formułowała swoje wypowiedzi bardziej czytelnie.

Proszę, byś nie wyręczał moderatorów.

Nieśmiało chciałbym zwrócić uwagę na problem zespołowi moderatorów oraz administratorów forum.

Do kontaktów z nami służą inne kanały komunikacji niż temat "mój dzisiejszy dzień".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzien od rana zwalony.Nie chce mi sie nic,nie widze sensu w niczym...jestem kompletnym zerem.Dla nikogo nic nie znacze...nikt mnie nie zauważa....Boże co ja Ci takiego zrobiłem że tak przez całe życie mnie każesz hmm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dzień dobry wieczór - ja właśnie założyłam drugi raz profil, hm, ciekawe, może przy trzecim mi odbije i także wylecę w kosmos :mrgreen:

Cześć Korba!

Ale Cię dawno nie było!

Co slychać u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Donkey, u mnie wiele się działo, wiele się pozmieniało, ale jedno jest stałe - nadal mam nerwicę! :mrgreen:

Czuję się przeróżnie, raz jest dobrze, a raz gorzej, ale suma sumarum jest jednak lepiej niż było. Przede wszystkim cieszę się, że tamten rok już sobie poszedł :smile:

A co u Ciebie, jak się masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

iryss, ale Ty się nie oburzaj, bo ludzie mówią prawdę, to, że masz dysleksję nie zwalnia cię z obowiązku poszanowania innych. Zainstaluj sobie Firefoxa tam masz wszystkie błędy popodkreślane poprawisz je i nie będzie problemu.

Pisałaś gdzieś, że lubisz i chcesz pisać - zacznij nad tym pracować bo w "dorosłym" świecie nikogo nie będzie interesować, ze masz dysleksję ;)

To naprawdę tylko dobra rada bez cienia złośliwości :smile:

Mój dzień zaczął się od robienia faworków, więc łapy mi odpadają no i nauka czeka bleeeee

Korba?? Korba ta Korba?? :?::?::D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

płacz:(((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

linko!

Mniam....faworki!

Toś sie napracowała dziewczyno!

Rzuć jednym faworkiem dla mnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

linka, ta Korba :mrgreen: niestety nie mogłam się zarejestrować pod starym nickiem bo jakaś ***** mi go podebrała, choć nie widzę by się udzielała :-|

Jak się masz linko? Czemu już nie moderator?

Ka_Po, witam Cię, jak się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korba_v.2, a wieeesz dużo ciśnień ostatnio na forum, :mrgreen: , ja miałam/mam nawrót choróbska i lepiej dla wszystkich co bym nie dzierżyła władzy w dłoni, komuś by się oberwało a i ja bym wyleciała - w gorrącej wodzie kąpana :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

iryss, no właśnie nic konretnego się nie stało, po prostu, tak mnie wzięło ;(

ale dziś jest lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jacas dzisiaj też będę piła ;) z tymi samymi znajomymi ;) ale tak łagodnie tylko dla dobrego humoru :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paranoja ale łzy podobno oczyszczają wiec czasem dobrze jest sobie po prostu popłakać.

Super że już jest lepiej!

Słonko świeci a ja się przeziębiłam niestety.

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

fobia w sumie tak lagodnie to nawet tez bym sobie wypil :P ale chyba nie ma z kim, bo jedni albo wcale nie beda chcieli, a dla drugich pojecie lagodnie to pol litra wodki na leb i wzwyz :P

[Dodane po edycji:]

wiec pewnie pozostanie mi reszta dnia spania/siedzenia na kompie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej Donkey, u mnie wiele się działo, wiele się pozmieniało, ale jedno jest stałe - nadal mam nerwicę! :mrgreen:

Czuję się przeróżnie, raz jest dobrze, a raz gorzej, ale suma sumarum jest jednak lepiej niż było. Przede wszystkim cieszę się, że tamten rok już sobie poszedł :smile:

A co u Ciebie, jak się masz?

A ja się czuję raz dobrze , raz gorzej. Nie wierzę już będzie idealnie.

Ale nie narzekam.

Jestem zakochana. To zmiana na plus :)

[Dodane po edycji:]

płacz:(((

Co się dzieje Monia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

czesc kochany Donkejku:) nie radze sobie z tym zyciem:((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o jejku, jestem tak okrutnie zmeczona. Byłam na budowie i meblowałam pokój, który jak narazie sklada się z łóżka i regału :lol:

zdjęcia poniżej jakby ktoś chciał zobaczyć:

http://files.myopera.com/elffee/albums/651952/DSC00013.JPG

http://files.myopera.com/elffee/albums/651952/DSC00012.JPG

http://files.myopera.com/elffee/albums/651952/DSC00011.JPG

dodam, że jutro jedziemy chyba zrobić jednak przemeblowanie :lol:

naprawdę nic wielkiego nie robiłam, troche bratu pomagałam przy skręcaniu tych mebli i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczne zasłonki Paranoja!

Ja sobie właśnie skończyłam czytać i może jeszcze film jakiś obejrze.

Generalnie jakoś leci.

Miłego wieczorku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zawsze marzyłam o pokoju na poddaszu:)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokoje na poddaszu to najlepsze co może być!

Jeszcze wszystko przed tobą Monika.

Ale ten pokuj Paranoi to jest naprawde świetny!!

I okno w dachu ymm kocham takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

noo pokoj przytulny :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziękuje, dziękuje dziękuje, narazie są aż dwa meble ;p

ale też starsznie się ciesze na myśl o tym, że niedługo już tam będę mieszkala :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi