Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wovka :D Tam wizażystki najbardziej cenią sobie korektor z Estee Lauder, a pozatym to bardzo chwalą firmy Kryolan -ponoć najlepszy z najlepszych :smile:

 

A czego sie boję? Bo cierpię na bóle pleców i prawdopodobnie coś mi promieniuje z organów kobiecych :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia Wovko :cry: Wogole to mialam powiększony jajnik na USG w kwietniu. A może odezwała sie nie wypalona nadżerka (niby była za mała na wypalanie...). Ponoć przy nadżerce bolą plecy też. Bądz co bądz boje sie.

I tak na wyniki rtg bedę czekać kilka dni i na cytologię kilka tygodni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:)mam do was pytanko,moze wiecie cos na ten temat,powiedzaialm to juz mojemu psychologowi ale on jakis taki nie kumaty.mam nerwice lekowa,natrectw i nie wiem moze jakos inna bo objawoow mialam i mam z tysiac:(moze moja nerwica poszezyc sie w nerwice histeryczna,kule histeryczna jum mam,w gardle dziwne uczucie,jakby cos tam bylo,ale w nerwicy histerycznej sa takie straszne objawy jak slepota,czy porazenie konczyn,cos strasznego moze mnie cos takiego spotkac,bo juz sie boje kazdej chwili,ze co bedzie jak:((jak bede szla nastepnym razem do psycholoa to mu ten artykol wydrukuje,bo jak mu powiedzialam o tym to oczy zrobil ze pierwzsy raz slyszy!nie wiem moze tu w niemczech(bo tu mieszkam)jakos inaczej poinformowani sa:)no zobacze co on powie,ale to dopiero 1 grudnia:((((((((((ojej nie wytrzymam,wiecie cos na ten temat:)dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po sporej przerwie. Wszystkich, których na forum nie miałem okazji poznac witam serdecznie i oczywiście miło mi też widziec tu parę znajomych mi juz z forum osób. :)

Wracam... a raczej jutro albo jeszcze dziś dowiem się co mi jest. Od poniedziałku nerwica wróciła, raczej tylko przez moją głupotę. Chyba nerwica. Po prostu człowiek tak głupi jak ja czasem musi się w coś wpieprzyc. Tak więc zapaliłem haszysz i jak łatwo się domyślic, obudziłem w sobie uśpionego od paru dobrych miesięcy potwora. Trip był okrutny, myślałem że umieram, było mi słabo, serce waliło niesamowicie. Myślałem że to koniec. Cóż, w końcu zasnąłem. Wczoraj było już coś nie tak (delikatne kłucie, derealizacja i przyspieszony puls). Dziś znowu to samo. Słabo mi, puls wysoki, jestem niespokojny, czasem zakłuje w okolicach serca. Jednym słowiem masakra, nie wiem co o tym myślec. Nerwica wróciła czy spieprzyłem sobie serce? Mój dylemat na dzień dzisiejszy. Jutro może już się okaże, co mi tak naprawdę jest bo mam skierowanie do szpitala. Byłem dziś u lekarza ale gdy zapytala czy brałem coś to powiedziałem że nie. Wstydziłem się przyznac. :oops: Cóż, powiem szczerze że modlę się by to była nerwica a nie nic poważnego z serduchem, chociaż nie przeczę że za głupotę kara musi byc...

Trzymajcie się, pozdrawiam. cd opowieści nastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:)mam do was pytanko,moze wiecie cos na ten temat,powiedzaialm to juz mojemu psychologowi ale on jakis taki nie kumaty.mam nerwice lekowa,natrectw i nie wiem moze jakos inna bo objawoow mialam i mam z tysiac:(moze moja nerwica poszezyc sie w nerwice histeryczna,kule histeryczna jum mam,w gardle dziwne uczucie,jakby cos tam bylo,ale w nerwicy histerycznej sa takie straszne objawy jak slepota,czy porazenie konczyn,cos strasznego moze mnie cos takiego spotkac,bo juz sie boje kazdej chwili,ze co bedzie jak:((jak bede szla nastepnym razem do psycholoa to mu ten artykol wydrukuje,bo jak mu powiedzialam o tym to oczy zrobil ze pierwzsy raz slyszy!nie wiem moze tu w niemczech(bo tu mieszkam)jakos inaczej poinformowani sa:)no zobacze co on powie,ale to dopiero 1 grudnia:((((((((((ojej nie wytrzymam,wiecie cos na ten temat:)dzieki za odpowiedz:)

 

giulia ja mam nerwicę histeryczną ;)

 

No siedzę teraz sobie i zastanawiam się nad ubiorem i makijażem na jutro.

Nie wiem jaki sobie zrobić, mam kilka pomysłów i nie wiem który wybrać.

Normalnie ostatnio zbzikowałam na punkcie makijaży, kosmetyków, fryzur i ciuchów. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty Venus,!!!i jakos nic ci takiego sie nie dzieje?????normalnie funkcjonujesz?dobrze wiedziec:)i nie boisz sie ?dobrze wiedziec,oj mowie ci:)dzieki:)a co masz dokladnie jak mozna wiedziec,bo ja mam czasami kule w gardle i mrowienia,i duzo gadam,i caly czas macham nogami nie moge na miejscu usiedziec:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty Venus,!!!i jakos nic ci takiego sie nie dzieje?????normalnie funkcjonujesz?dobrze wiedziec:)i nie boisz sie ?dobrze wiedziec,oj mowie ci:)dzieki:)a co masz dokladnie jak mozna wiedziec,bo ja mam czasami kule w gardle i mrowienia,i duzo gadam,i caly czas macham nogami nie moge na miejscu usiedziec:(((

 

gulia teraz już nie mam, ale to co napisałaś to prawda-tracenie czucia, ja miałam po prawej stronie ciała, wrażenie ze tracę swiadomość i przytomność, uczucie jakbym umierała. Kiedy przyszedł rok temu najsilniejszy atak to po prostu narobiłam krzyku. W ustach czułam prąd-to był istny koszmar. Teraz już jest ok, bo jestem na lekach, ale było to coś okropnego. Największemu wrogowi nie życzę. A i zaburzenia widzenia też miała-patrzyłam na coś, a tego nie widziałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale te tracenia czucia i niewidzenie to przejsciowe?czy moze mnie tak na zawsze zanieruchomic bo juz sama nie wiemj boje sie autem jezdzic ze podczas jazdy mnie zlapie i wypadek gwarantowany:(

ja mam tabletki przepisane ale nie biore boje sie uzaleznic,spruboje narazie samym psychiatra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×