Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wszystko OK poza tym, ze poszlam do banku zlikwidowac swoje konto, jakos tak odplynelam, nie wiedzialam co babka do mnie mowi, film mi sie wyłączyl, i okazalo sie w domu, ze dosyc, ze nie zlikwidowalam konta, to jeszcze podpisalam zgode na debet na 300zł :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko OK poza tym, ze poszlam do banku zlikwidowac swoje konto, jakos tak odplynelam, nie wiedzialam co babka do mnie mowi, film mi sie wyłączyl, i okazalo sie w domu, ze dosyc, ze nie zlikwidowalam konta, to jeszcze podpisalam zgode na debet na 300zł :roll:

 

 

Niezły Matrix :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babcia na mnie tak nawrzeszczała, że prawie się poryczałam. Teraz próbuję dochodzić do siebie, ale tego, co powiedziała już się wymazać nie da. Dlaczego ludzie, kiedy się zdenerwują mówią takie okrutne rzeczy, robią wszystko, żeby jak najgłębiej wbić szpilę? Ale teraz już na 100%wiem, że taki synalek jaka i mamusia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest taniej :smile: A buty trzeba kupować nie na rozmiar a na centymetry, np moja stopa ma 24cm to wiem, ze wkładka buta musi mieć 24,5cm. I za 100zł mam zawsze najzajebistsze buty w szkole :mrgreen: Gdzie normalnie za 100zł mozna byle co kupić. Ale fakt, ostatnio kupiłam za ciasne jeansy, ale moja wina :evil:

 

A w Szczecu znacie jakies fajne szmatexy?

 

Venus, niewiem jaki masz styl ubierania sie. Ja lubię wyglądać modnie i sexy. Najważniejsze są dla mnie wysokie szpilki i fajna torba, do tego rurki jeansy dopasowane zawsze...

 

To moje jesienne z allegro:

http://allegro.pl/item720718063_720718063.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia ja też lubię wyglądać, modnie, sexy, ale i kobieco. Właściwie to "kobieco" muszę

brać najbardziej pod uwagę, bo ja stara d... już jestem :mrgreen:

Na razie muszę sobie kupić trochę bluzek i sweterków, ładnie dopasowanych do ciała,

o! własnie i dzinsy rurki też bo do kozaków na szpilce. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×