Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz od łuhuhuhu czasu, idę się spotkać z pewnym mężczyzną. Dziwnie się z tym czuję i się boję (nie żebym nie chciała, ale i tak się boję). Musiałam wziąć dosłownie chociaż łyk %, żeby mną tak nie trzęsło wewnętrznie.

Rety, zaraz wychodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy w zasadzie. Pełen niepotrzebnych nerwów i przjemownia si ekażdym drobiazgiem. Zastanaiwam się kochani, czy Wy też tak macie, ze największe uczucie lęku towarzyszy Wam rano i powiedzmy do południa ? u mnie zazwyczaj im blizej wieczora, tym czuje się lepiej. A z początkiem kazdego dnia powtórka z rozrywki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuu. Znów sobie wkręcam ;/. Wchodziłam do autobusu, był tłum ludzi. Nagle przy wsiadaniu coś zabolało mnie w nogę. Nie widziałam żadnego psa, ale też nie rozglądałam się. Ktoś mógł mnie jakoś tam potrącić przy wchodzeniu. Spodnie całe, na nodze jakaś czerwona plamka (już sobie wmawiam, że to ślad po zębie ;/). Gdyby ugryzł mnie pies, to bym wiedziała, prawda? Ech... źle mi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet całkiem miły był dzien najpierw BYŁ U MNIE jeden ZNAJOMY TROCHĘ POWAŻNIE porozmawialiśmy o życiu i poszedł do domu a później byłam z dwójką koleżanek i kolegą w kawiarni -herbaciarni i tez troche rozmawialiśmy co u nas, jak sobie radzimy, oni opowiadali jak spedzili Sylwestra w teatrze nie na sztuce tylko na imprezie, i o naszych oczekiwaniach od zycia, o miłosci, o przezyciach , o wierze w Boga, troche obrobiliśmy dupe innym znajomym i poszlismy do domu. W sumie miło miec fajnych znajomych ,z którymi mozna porozmwiac o zyciu, oczekiwaniach wobec zwiazku, filmach czy literaturze, szkoda ,ze zdjęc żadnych nie mam z dzisiejszego wieczoru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×