Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Siostra rozumiem zdrowa?jak ma na imię?

 

Monika. Zdrowa, chociaż ostatnio ciągle słyszę, że ona też ma nerwicę.

Ona chce dobrze, natomiast nasza rozmowa bywa bezprzedmiotowa... rozmawiamy z dwóch różnych płaszczyzn. To jakby Chińczyk z Japończykiem gadali do siebie w swoich językach....

 

niedobrze mi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, ja przebiegłam parę kilometrów, żeby nie zwymiotować czegośtam ostatnio i myślałam, że zdechnę. A nstępnego dnia nie mogłam usiąść, ani wstać, bo nie mogę biegać ze względu na stawy biodrowe i ich rozpad. Nie jesteś sama kaleka, jeśli cię to pociesza.

 

Kłamie, czy mówi prawdę?

Wariuję, niepokoję się... dobrze, że rano tyle wyłam, może na wieczór zbraknie mi łez. Chociaż będę sama całą noc, więc pewnie histeria murowana - staram sie cierpieć w środku jak mama jest, za dużo ją kosztuje oglądanie swojej jedynej córki w takim stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, kurcze, ale jeszcze parę miesięcy może nie jeździłam możed wyczynowo, ale spokojnie ze 2 godzinki się bujałam na rowerze.... a teraz wróciłam do domu, byłam cała mokra, walnęłam się na kanapę i dychałam jak stary gruźlik...

wzięłam xanax i mi lepiej...

we wtorek spróbuję z jogą...

 

czy kto kłamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam wczoraj Zieloną Milę po raz nie wiem który, doskonały film, mój ukochany aktor (Dawid Morse),zwyłam się jak glupia(jak zawsze na tym filmie), uwielbiam go :105:

Rodzinnie dziś. Krótka wizyta u teściowej, obiad u mamy, teraz sprzatanie, prasowanie, pakowanie na jutro :-|

a jutro pobudka o 4.30 i tak codziennie :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Krwiopij, były myśli, że nic z tego nie będzie i ze już nie ma sensu próbować - ale okazuje się, że trzeba walczyć, wykorzystać wszystkie dane przez los szanse nie poddawać się, nie przekreślać wszystkiego - a może być pięknie :smile: i jest :smile:

WARTO walczyć, jak sie nie uda to nie uda ale..może być dobrze(jak z moim chłopakiem po roku znajomości rozstalismy się na 2 misiące i...teraz jesteśmy SZCZĘŚLIWYM małżeństwem,mamy dziecko..wystarczyło troche powalczyć ;) ). GRATULUJĘ Linka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hania, teraz jest spokojniej, ale smutne przemyślenia mam. czuję się nijako, pusto, bezsensownie. wyszłam tylko na ten rower na chwilę, ale nie pojeździłam. wiesz co? już sam fakt, że wyszłam to sukces... a że pojeździłam tylko 10 min... , ech.

boję się kolejnego tygodnia w pracy.

sertralinkę dziś zażyłaś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszłam tylko na ten rower na chwilę, ale nie pojeździłam. wiesz co? już sam fakt, że wyszłam to sukces... a że pojeździłam tylko 10 min... , ech.

boję się kolejnego tygodnia w pracy.

 

 

Ja ci pozazdrościłem tego roweru i pomimo cholernego lęku i zawrotów głowy pojeździłem godzinkę . Myślałem że umrę. Dobrze , ze żona jechała obok bo bym pewnie uciekł do domu... Co za durne życie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki lek Piracetam poprawia koncentracjè-w Polsce na receptè,u mnie jest bez.Podobno bardzo dobry-chyba udam siè do apteki,bo czujè sie jak debil jakis w grupie z ludzmi,z ktorymi chodzè.Wszyscy tacy obryci przychodzà, a ja dukam..no jak debil sie czujè :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piorunka, magnez z b6 jem codziennie od roku,omega3 rowniez wcinam :roll:

Haniu tak ten piracetam to to samo co ten memotropil-jutro biegnè do apteki-nie ma co czekac,bo spalè sie ze wstydu w szkole :oops:

jeszcze kilka lat temu nauka przychodzila mi z latwoscià...po 30-tce-cos siè zmienilo.Moze jakas menopauza wczesniejsza czy jak?? :lol:8)

ktos z was bral ten lek-memotropil??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Wiolka,

ja brałam, ale w połączeniu z psychotropami. nie wiem czy to mogło mieć wpływ, ale spektakularnych efektów po nim nie było :? spróbuj codziennie powtarzać materiał przez jakiś tydzień i zrobić sobie przerwę na dwa, trzy dni i znów zacząć powtarzać. powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy Sertralinka ja Tegretolek w ruch, sram w gacie przed nowym lekiem , najwyzej pojade na pogotowie..... :bezradny:

Dobra, połóweczka ciach .......

 

Ja byłem po takiej mieszance i żyję;)

 

Wiola- wy w tej Belgi za dobrze macie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×