Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia osobowości (cz.II)


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy ale ja miałam na myśli inną prace,świat się nie kończy na jednej

 

nie dziwi mnie to że masz jusz dosyć,ażeby tam iść,też bym tak miała tyle że znając siebie to ja bym nie poszłą i nic by mnie nie było wstanie ruszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, przecież to wyzysk.

Jak można podpisać z kimś cztery umowy dziennie, przecież to bardzo dużo...

 

Jaka to jest branża ?

Nie przejmuj się płaczem, przecież nie wiedzą kto jest po drugiej stornie.

Masz dobre warunki pracy czy to moloch w którym każdy jest koło siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaa jestem wstępnie umówiona z W. na czwartek w Wawie!!!!!!!! yeeeaaaahhhhh

 

Kasiula, no widzisz? :D Coś Ci się układa!!! Cieszę się!!! :*

 

-- 09 mar 2011, 07:02 --

 

a ja w czwartek, czyli już jutro ( :shock: ) jestem umówiona z moim exem. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, mówiłam, zebyś jechała do Wawy :) ...

 

 

odnośnie pracy.

po otrzymaniu tamtego maila 0 dalszego kontaktu... ale nie wiem, w niedzielę dopiero odpisywałam.

dziś mam 2 rozmowy kwalifikacyjne.

 

Krzyś, to jest praca u pośrednika, ale u.. Telekomunikacji Polskiej S.A.

Dzienne minimum to 7 umów. Niektórzy robią po 10.

A ja ostatnio nie robię więcej niż 2.. ostatni tydzień zrobiłam 2 na TYDZIEŃ, a nie DZIEŃ.

Wczoraj już nawet na przerwę nie szłam a udało mi się tylko 1.

Inni przychodza na 8 godzin, a ja za "karę" od 3 tygodni na 4 godziny, w którym mam się skondensować i zrobić tyle umów, co inni.

naprawdę, naprawdę. w poniedziałek wymyśliłam, że mam grypę żołądkową. tydzień temu w weekend źle się czułam, ale grypa to nie była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, to Ty zadzwoń do nich. W przypadku tego typu pracy nie jestem to nachalność ale zdecydowanie plus dla Ciebie ;) Ja w sumie dzięki temu dostałem ostatnią. A konkurencję miałem gigantyczną (w tym ludzie doświadczeni w branży i z wykształceniem kierunkowym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, nie mam nr telefonu :lol:

ogłoszenie było na portalu tego miasta, kontakt tylko drogą mailową

mówiłam już, że jestem chujowa?

 

Michuj, a ta Twoja firma nie jest może ogólnopolska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wyrzuciłam czarne scenariusze. W końcu go zobaczę, nie? To się liczy. Będę się musiała tylko powstrzymywać, aby go nie zaprzytulać na śmierć.

 

paradoksy, Baśka, to nie Ty jesteś chujowa! To ta praca jest chujowa. Szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj. Jestem pewna, że znajdziesz coś, w czym poczujesz się dobra. Ja w takiej pracy osiągałabym takie same wyniki jak Ty... Pisałam Ci już, że wykonywałam podobną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale klimat w domu :( nikt się do mnie nie odzywa,nawet życzeń nie złożyli tylko chory brat który choruje na schizofremie mi złożył tyle że teraz też się nie odzywa bo on się nigdy do mnie nie odzywa ma mnie za swojego wroga.Reszta rodzeństwa też mi nie złoży bo nie wiedzą kiedy obchodze imieniny.Może to głupie ale to przykre dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :P

Olej ich, przecież to alkoholicy, nie wiedzą nawet, który dziś jest a co dopiero, iż masz imieniny.

mam pamiętała zawsze tyle że po popijawie się do mnie nie odzywa,nie wiem,karze za coś bo mama tak zawsze robi,ale za co,za to że nie pozwalam jej pić,że gdyby nie ja by to mogła robić częściej-za to że jestem, że żyje :bezradny::(

brat się nie odzywa do mnie od 2 tyg. od kiedy wygarnełem że nie pracuje i jest na naszym utrzymaniu,kasy brakuje nawet na jedzenie a on przychodzi narąbany-zrozum,że się wściekłam

tak,że odzywa isę gdy jest pijany a często atakuje

właśnie dostał mandat 500 zł za to że nie ma prawo jazdy a kierowałam samochodem,bo prawko stracił picie-ciekawa jestem z czego on zapłaci

teraz wyszedł z domu na chlanie ,drugi tydzień w ciągu i mam uwierzyć że kasy nie ma,że ktoś mi stawia,musiał dostać co przepracowała 10 dni przez 5m-cy

 

przepraszam że się rozpisałam,coś dzisiaj jestem nie taka :? nawet chodze w piżamie bo nie chce mi się ubrać,nie zależy mi na niczym,nawet jem bo dziś mam gdzieś diete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba dziękuje

już mi lepiej,może się tak i skończy teń dzień że utrzyma się lepsze samopoczucie ;)

jednak mama pamiętała tylko jechała na zakupy i chciałam mi złożyć z upominkiem,nawet byłam mile zaskoczona bo nie tylko czekolada ale i inne słodycze a mi zależy żeby był inny niz zwykle i przemyślany taki z sercem a nie na odczepne,może chcę się poczuć ważna w tym dniu,chociaż,bardzo pragne żeby być dla kogoś ważna,ale dla moich psiaków jestem najważniejsza :mrgreen: cieszy mnie to bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piżamie chodzisz skąd to znam :)ja dziś nie ale chyba jutro bo dziwnie mi...nie mam napędu i pustke eh...masz ciężko sytuacje w domu widze ja tak nie mam kiedyś miałem ojca który pił dużo i grandził teraz spokój brata mam w domu antyalkocholowego ,porządny człowiek urzędnik tylko ja taki popieprzony :bezradny::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Z chęcią bym pomógł ale jeszcze jestem za krótki ;) No i nie wkręcaj sobie, że to z Tobą coś nie tak. Nie jest to robota lekka i przyjemna i dzień w dzień jesteśmy narażeni na krytykę. Jeśli Cię to pocieszy, to ja w ciągu ostatniego 1,5 roku jestem w 4-tej firmie. Mam nadzieję, że na dłużej ;) W wszystkich byłem jako PeHowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×