Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia osobowości (cz.II)


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, Wioluś, bez szaleństw było. Ciepło - przede wszystkim ciepło. Niewinne pocałunki i przytulanie. Rozmowy poważne i zabawne. Ale nie było rozmowy "o nas". Jedynie tyle, że nie mówię nic w firmie o tym, że mamy kontakt ze sobą. Żeby plotek nie było - bo teoretycznie, zgodnie z naszymi umowami, nawet nie powinniśmy rozmawiać.

 

-- 10 mar 2011, 23:07 --

 

nic nie mówił.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Jedynie tyle, że nie mówię nic w firmie o tym, że mamy kontakt ze sobą. Żeby plotek nie było - bo teoretycznie, zgodnie z naszymi umowami, nawet nie powinniśmy rozmawiać.

 

Ale to sporo tłumaczy- tzn jego wolne tempo. Wszystko będzie dobrze , jestem pewna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba to powolne tempo! Bardzo łatwo jest przyspieszyć sprawy, tyle że po co? Ja nie chcę. Wolę się nacieszyć dotykiem policzka :)

Dziękuję Wam, że o mnie myśleliście, jesteście Kochani :*

 

Naprawdę miałam wielkiego stresa. Już nawet pisałam Asi, że nie pójdę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kacha zakochańcu Ty mój :yeah::yeah::yeah::mrgreen: ale się ciesze Twoim szczesciem :yeah:

Trzymam kciuki, żebyś już zawsze w takim stanie była słońce :*

 

A ja, hmmm bez zmian raczej, jestem na dobrej drodze do ... wyzdrowienia to źle powiedziane, do pogodzenia się z choroba i nauczenia sie żyć z nią w zgodzie ... o! :D Nie walcze z nią, po prostu akceptuję i z takim myśleniem jest mi łatwiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×