Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

pisanka,amelia83, też uwielbiam dom pełen książek, bo one tworzą specyficzny klimat, pomijając fakt, że w każdej chwili możesz sięgnąć po ulubioną lekturę..

Kiedy zmieniliśmy mieszkanie w zeszłym roku, musieliśmy dokupić także klika regałów, ale tym razem zdecydowałam się na witryny, które chronią przed kurzem.

 

-- 23 cze 2012, 22:44 --

 

Cieszy mnie atmosfera przygotowań przed jutrzejszym wyjazdem-niespodziewanym,a pożądanym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ucieszyłem się, że moje życie jest właśnie takie, a nie inne. Gdyby było inne - nie byłoby moje. A tak mam je na własność, należy do mnie. Nie zawsze mam wpływ na jego kształt, czasem wymyka się i idzie jakby swoją własną ścieżką. Wrażenie chaosu potrafi wtedy przytłoczyć, ale można w nim odnaleźć harmonię. Ucieszył mnie kolor wieczornego nieba, ciepłe światło nocnej lampy w pokoju i poczucie, że cokolwiek by się nie stało, będę próbował żyć dalej, swoim własnym życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to do końca zależne ode mnie, ale od tego śmiesznego organu zamkniętego w czaszce, w którym przeróżne związki chemiczne mieszają się ze sobą, zdawać by się mogło, że w zupełnie przypadkowy sposób. Demony, które mnie odwiedzają mają bardzo przekonujące argumenty, że życie wcale nie jest piękne. Na próżno im zaprzeczam, są silniejsze. Wygrywa z nimi hydroksyzyna, ale nie na długo. Prawdziwa moc umysłu tkwi w uświadomieniu sobie pewnych rzeczy i przyjęciu ich za pewniki. Ja poszedłem w złym kierunku i teraz nocne zjawy mają nade mną przewagę. Dlatego dni, w których cieszę się z takich wspaniałości jak zachodzące słońce czy śpiew gwiazd nocą, są prawdziwym świętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×