Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko? Zaskakujące jest to że mój mózg zmienił swoje nastawienie i nawet kolory odbieram emocjonalnie. Nie mam manii, nie mam depresji, nie chce mi się spać, nie boli mnie głowa, lepiej mi się mówi. Zeszła aspołeczność i zdolność wk*rwiania innych, znikł myślotok i cały autyzm - chociaż - do myślenia jestem zdolny.

Też to, że umówiłem się ze znajomymi, zacząłem gadać na różnych społecznościach o grach komputerowych, kostkach, wirtualnej rzeczywistości, lepiej mi się pracuje, próbuję uczyć się angielskiego.

Czy to ta słynna neurogeneza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Reghumtak trzymać! :D

Mnie dziś sprawił radość powrót do domu po pracy i kompletny brak planów na wieczór. Zero siłki, ryb, zdjęć. Nic. Leżeć do góry kołami i się byczyć 🙂 .

No i widok kwitnących helleborusów na firmie (jedyna roślina kwitnąca na przełomie stycznia/lutego hodowana u nas). Niby pierdoła a cieszy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Duża Mi

Jeszcze tylko tydzień, tytuł, papiery, pieczątka... i zacznę pracę w moim najwspanialszym miejscu na ziemi, z ludźmi, których uwielbiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dzisiaj radość sprawił mi pomysł o tym żeby isc się wygadac psychologowi ,ale nie znam żadnego w Bielsku i okolicach :(

 Choruje na bardzo bolesną neuropatie cukrzycową,nefropatie,dne moczanową,zaburzenia hormonalne tarczycy,tęzyczke, reumatyzm artretyzm. Lekarze nie potrafia mi pomóc ,a ból jest niesamowicie silny do tego stopnie ,że jestem juz bardzo wykończona.

Proszę o namiary na jakiegokolwiek dobrego psychologa lub psychoterapeuty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wielką przyjemność sprawiła mi godzinna intensywna jazda na rowerze , niestety znowu nie przekroczyłem tej niewidzialnej bezpiecznej odległości od domu ... no i zabrałem się za porządki w pomieszczeniu gospodarczym . Zresztą sprzątanie mnie relaksuje .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×