Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Ogółem czuję się bardzo dobrze, ale wiem, że jakbym dalej zmniejszył dawkę Solianu, skończyło by się tym samym co kiedyś odstawienie Zolafrenu.

Eh, wybór pomiędzy psychozą, depresją lub stanem pomiędzy. Oczywiście że pomiędzy, tak najlepiej się funkcjonuje i czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo fajnie, wiaterek, słoneczko i mamusia, która wszystko rozumie i Cieszy się z córeczki, w końcu córeczka daleko zaszła więc tym bardziej można się cieszyć... ;)

 

magic wolf, owszem, myślę, że moja Mama jest ze mnie w jakimś sensie dumna, choć znając Ją, tytuły i uznania nie są dla Niej istotne. To raczej Ona sama jest dla mnie źródłem radości, że jeszcze mogę z Nią napić się tej kawy. ;-) Kto nie zna szerszego kontekstu, nie zna mojej sytuacji, nie do końca wie, o co chodzi, a ja nie czuję potrzeby, by pisać więcej. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mama wczoraj miała 70 urodziny i ona, rodzice są wielkim darem dla mnie - adoptowali mnie. Moja biologiczna matka, rodzina nie chciała mnie. Zostałem porzucony w szpitalu, po urodzeniu, ale mój dobry BÓG dał mi nową rodzinę.

o, pierwszy twoj wpis ktory swiadczy ze jestes człowiekiem a nie botem

pozdrów mame ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Przeczytanie aż 40 stron książki... a przy potwornym deficycie uwagi i niemożności skupienia się to naprawdę dużo :smile: (a teraz skutecznie uniemożliwia mi to domówka, którą słychać chyba nawet kilka ulic dalej). Nawet tak często nie musiałam czytać jeszcze raz tych samych zdań czy stron. A to bardzo irytujące: ktoś się odezwie, zakaszle, przeszkodzi mi jakiś najdrobniejszy dźwięk czy ruch itp. - i już czuję rozproszenie, wściekłość (na ten dźwięk czy osobę, że mi przeszkodziła) i "przymus" cofania się o stronę czy nawet pięć stron... Wówczas często w ogóle rezygnuję. Muszę mieć idealną ciszę, a najlepsza byłaby chyba próżnia. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×