Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

nauczyłam się wstawiać załącznik do posta ( co prawda z łopatologiczną pomocą jednego bardziej obeznanego ode mnie w temacie forumowicza, z którym spotykam się jutro w lesie :mhm: ), ale zawsze :105:

 

-- 18 wrz 2014, 22:11 --

 

że jutro jadę na Kongres Towarzystwa Kardiologicznego :yeah:

 

W jakim charakterze, jeśli mogę spytać ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic. O przepraszam,jednak nie-uśmiechnęłam się aż mimowolnie podczas oglądania swojego ulubionego programu. Bo tak mi mijają dni,tydzień po tygodniu,każdy taki sam. Niechętne ogarnięcie się,posprzątanie domu na szybko,byle jak najmniej czasu tracić,bo przecież Internet czeka. Jestem k... beznadziejna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mery :D Jak spanko :? ? Jak ja bym chciała taką przeogromną moc, jaką dysponujesz :105: Ale obiecalam sobie jakiś czas temu, że nie będę zazdrosna. I tego się trzymajmy. Chyba, że mogłabyś mi trochę tej mocy przesłać prawie przez całą Polskę na południe :P , nie miałabym nic przeciwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, z moim spankiem niezbyt dobrze, tzn. po mękach jakoś w końcu zasypiam i po końskich dawkach leków, ale to jest jakaś masakra. W niedzielę rano mam jechać pociągiem do Krakowa i boję się, że jak zasnę znowu jakoś nad ranem, to się nie wybudzę.

Przesyłam Tobie dużo mocy!

Ja nie wiem, skąd mam tę moc, chyba z miłości :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×