Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobieta pedofil???


Rekomendowane odpowiedzi

To o czym teraz sie dyskutuje, pewnie za 10/20 lat bedzie normą.

 

juz, nie koniecznie, choć nie stety wszystko na to wskazuje. Ale juz w czasach antycznych homoseksualizm był na piedestale i upadł. Więc to raczej będzie kwestią mody.

W krajach arabskich np pedofilja jest tolerowana, i bardziej prześladuje się gejów i lesbijki nisz pedofilów.

Osobiście wolal bym aby było jednak tak jak Pan Bóg przykazał. Nie mam nic do homo- bo to napewno mniejsze zło nisz inne zboczenia, ale nie można mówic że to norma, bo dojdzie do takich rzeczy jak doszło w Holandii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba dokładnie tak jest:). Nie traktujesz chyba homoseksualizmu jako sprzeciwianie sie Bogu, lub jako odstepstwo od Boskiego porządku?

 

ps. Dowiem sie co to za choroba?

 

Osobiście traktuje, ale nie oczerniam i nie potępiam, karzdy ma wolny wybór, a że jestem wierzący, co nie znaczy ze święty, to uważam akty homoseksualne za grzeszne i nie zgodne z Pismem Świętym.

 

[Dodane po edycji:]

 

chorobą może być WYTŁUMACZONA pedofilia

 

juz, kiedyś czytałem opinię jednego psychjatry seksuaologa, który twierdził, że pedofilja to skutek uboczny prawidłówych relacji z ludźmi doroslymi, czyli tacy osobnicy na ogu, mają trudne i nie udane relacje z ludźmi dorosłymi, np boją sie doroslych kobiet, więc startują do dziewczynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. Ja nie mam zamiaru niczego drzec. To sa fakty naukowe, zweryfikowane przez ludzi, którzy otrzymali ortodoksyjne katolickie wychowanie. Tłumacze nie byli doskonali .Autor odnosi sie do faktów naukowych. Biblia nie jest swieta w magiczny sposób. Nergal nie jest chory z powodu podarcia bibli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz, kiedyś czytałem opinię jednego psychjatry seksuaologa, który twierdził, że pedofilja to skutek uboczny prawidłówych relacji z ludźmi doroslymi, czyli tacy osobnicy na ogu, mają trudne i nie udane relacje z ludźmi dorosłymi, np boją sie doroslych kobiet, więc startują do dziewczynek.

 

 

Hmmmm no ale to można tłumaczyć jak 25 latek startuje do 15-tki. Ale nie jak ktokolwiek startuje do małego dziecka albo niemowlaka!!

 

[Dodane po edycji:]

 

Jaką dziewicę??? Przecież autor tematu mówił tu o molestowaniu swoich dzieci przez byłą partnerkę. I chyba to jednak w pełni podpucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm no ale to można tłumaczyć jak 25 latek startuje do 15-tki. Ale nie jak ktokolwiek startuje do małego dziecka albo niemowlaka!!

 

 

na pewno ma to zwiazek z zaburzeniami, wywołanymi z okresu dzieciństwa, może uraz do osobników dorosłych, brak tożsamości z rówieśnikami i własną płcią, nikt nie rodzi się pedofilem, ta choroba się poprostu rozwija w psychice człowieka, tak jak np homoseksualizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest choroba. Przecież tak to można wszystko tłumaczyć. Wiekszosc seryjnych morderców jest motywowanych przezyciami z dziecinstwa, ale to nie ma nic wspolnego z chorobą!! Ta czesc o homoseksualizmie jako chorobie to zwykły bełkot.

Rozumiem że każdy sie rodzi heteroseksualny, a potem coś idzie nie tak. Zgadza sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×