Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Blog] Z pamiętnika zapomnianej...


Sandrea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam 25 lat i od ponad dekady walczę z depresją oraz zaburzeniami adaptacyjnymi. W ostatnim czasie postanowiłam przelewać na cyfrowy papier moje teksty i przemyślenia. Jest tam trochę moich wierszy, felietonów, a także utwory innych, bardzo mi bliskie. Myślę, że osoby, którym często towarzyszy uczucie smutku i melancholii, mogą odnaleźć po części siebie w tym co publikuję... Jest to miejsce pełne refleksji. Jeśli ktoś ma chęć poczytać, zapraszam do mojego "wirtualnego pokoju" pod adresem:

 

http://www.ellipsea.blogspot.com/

 

Pozdrawiam serdecznie,

Sandra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy blog i ładne zdjęcia, ładnej dziewczyny. Poczytałem sobie trochę zapomniana. Również chciałbym, żeby reinkarnacja istniała, gdyby wszystko miało się kończyć wraz ze śmiercią, to życie nie miałoby absolutnie żadnego sensu. Urodzić się od nowa kimś innym, ale jednak trochę sobą to by było coś interesującego, kto wie, jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci za miłe słowa oraz uwagę jaką poświęciłeś mojemu blogowi.

Ja bardzo chcę wierzyć, że Energia nie umiera i w niej zapisuje się nasze prawdziwe Ja, dzięki czemu może wędrować dalej.

Bardzo zainspirowała mnie ostatnio dobrze udokumentowana historia Santi Dewi (link umieściłam pod felietonem).

Postaram się w miarę możliwości publikować dalej moje teksty oraz to, co mnie inspiruje. Chciałabym znaleźć jakiś promyk nadziei dla siebie i innych, którzy znają smak cierpienia i chcieliby znaleźć w tym wszystkim jakieś ukojenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×