Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powinienem być kobietą


Gość Krwiopijka

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak Dean uważam, ze żyłoby mi się łatwiej jako kobiecie. Nie twierdzę, że byłoby to życie bez wad, ale na pewno mniejsze zło.

 

Nie kumam, jesteście facetami i gadacie takie, rzeczy. moim zdaniem nie dobrze, jak ktoś nie czuje sie dobrze we własnej skórze. No ale czasami jest tak, że ktoś jest transeksualistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się wybiję, bo jako dziecko byłam wściekła, że nie jestem chłopakiem, widziałam co mogą chłopcy a na co ja nie mogę sobie pozwolić, bo jestem dziewczyną, mam pachnieć i być robotna w domu :? . Nawet zazdrościłam im tego, że mogą sikać na stojąco i nie musza się chować z tą potrzeba po krzakac :lol:

 

Poza tym ja byłam chyba chowana bardziej jak chłopak niż dziewczyna w pierwszej połowie swojego życia, potem mama przejęła stery, więc długo zajęło mi zaakceptowanie tego, że jestem dziewczyną (w liceum już tak nie myślałam). Może dlatego do tej pory nie zachowuje się jak typowa dziewczyna i myślę bardziej po męsku (z ciekawości robiłam sobie testy na płeć mózgu i zawsze wychodził mi męski, raz nawet skrajnie męski :lol: Wiem, ze takie testy nie są miarodajne, ale ten na stronie BBC była raczej z tych poważniejszych i wynik oczywiście: mózg męski :oops: E tam ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam być chłopcem i rzeczywiście powinnam nim być.Chociaż bardziej obojnakiem,bo tak się czuję. Po prostu jak ... człowiek płci nieokreślonej. Niby się maluję, fryzuuję ale kobietą się nie czuję 100 procentową, charakter mam bardziej męski od wielu chłopaków,pije i ćpam jak chłop. Ae różnie to u mnie bywa. Jestem bardzo zmienna. Czasem nawet jak dziewczyna sie czuje lub jak mezczyzna 8) Ale ogolnie obojniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że Twój problem moze byc powazny i dosc oryginalny dlatego nawet nikt ttutaj moze takowego nie miec ale wqrza mnie ze sie z Ciebie smieją. Smianie sie jest dziecinne. Tym bardziej jak dla kogos jest problem. Mnie sie wydaje ze kazdy czlowiek kazdy z nas jest inny, a kobiete i mezczyzne rozni tylko cialo. Wiec jesli piszesz ze chcialbys byc kobieta to chodzi ci raczej o to ze chcialbys przybrac jej cialo ale po co? IStnieja faceci ktorzy maja wiecej damskich cech np nieraz w rozmowie ze mna zdawalo mi sie ze jestem bardziej twarda i meska od niejednego. Nieraz mialam z takimi do czynienia i nie pomyslalam ze sa slabi czy kobiecy tylko po porstu tacy faceci. Moze ty nalezysz do tych bardziej romantycznych cieplych itp jesli znajdziesza 2 polowke moze ci byc bardzo wdzieczna za te cechy. A poki nie nosisz stanikow, nie myslisz o sobie ONA nie pragniesz plci meskiej to wszystko z toba ok. Choc niektorym pomagaja psycholodzy to moze spobuj ewentualnie...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×