Skocz do zawartości
Nerwica.com

nic nie czuję


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

Logik, błagam, Cie... czasami piszesz jak sensowny facet, a czasami jakbys skonczyl edukacje na przedszkolu..

I tu się z Tobą zgodzę

nie pie.prz mi tu Stonka
wiec prosze Stonka nie pier.dol mi tu, bo ja chyba lepiej wiem

logik, Jak ty się w ten sposób odnosisz do ludzi, to ja się wcale nie dziwie, że nie masz żadnych znajomych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, oddaję CI honor. Nie miałam pojęcia! a jakie badania zrobil Ci urolog?

usg nerek, pecherza moczowego, jakich zyl, aort, watroby, sledziony i oczywiscie badanie moczu, sprawdzal prostate, jadra, susiaka, uciskal tam gdzie trzeba. powiedzial mi co i jak tzn. powiedzial, ze pod wzgledem urologicznym wszystko tip top. ale poiedzial, ze mam sie udac do neurologa i ortopedy poniewaz to moze byc ucisk nerwu, nerwow przez kregoslup. wczoraj tato wbil mi kregi i usnalem 3,5 godziny po wziecu solianu, a nie jak do tej pory 6 godzin. czyli lekarz urolog mial racje, ze to od kregoslupa. i ten lekarz mi powiedzial co to moze byc, a nie qrwa u mojego lekarza jak to jest, ze wie, ale ci nie powie o co chodzi. mowilem tutaj mojemu lekarzowi na miejscu, ze w licpu 2012 bolalo mnie w okolicy nerek jak sqrwysyn przez 30 minut. to on sie pyta: czy jeszcze boli? ja na to: nie. on: to dobrze. i nic wiecej na ten temat nie mowil. wiec ja sie qrwa pytam co to za specjalista, ktory ignoruje pacjentow. pier.dole takich lekarzy co to trzymaja swoja wiedze tylko dla siebie. przeciez nie chce, zeby mnie uczyl swojego fachu tylko chce konkretnej porady i nic wiecej. ale nie qrwa. dobrze, ze sie lecze u psychiatry z poza swojego miejsca zamieszkania, bo bym chyba nie wytrzymal z tymi pozorantami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy ktoś z Was ma tak jak ja, że w tej pustce nie ma smaku w buzi i nie czuje PRAWIE W OGÓLE zapachów? czy to jest charakterystyczne dla depresji?

 

-- 08 wrz 2012, 12:31 --

 

wiec prosze Stonka nie pier.dol mi tu, bo ja chyba lepiej wiem

 

logik, Jak ty się w ten sposób odnosisz do ludzi, to ja się wcale nie dziwie, że nie masz żadnych znajomych...

 

Nie czepiajcie sie go...każdy ma sie prawo zdenerowac, ja nie miałam racji, nie sądziłam, ze nerki moga dawac takie objawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy ktoś z Was ma tak jak ja, że w tej pustce nie ma smaku w buzi i nie czuje PRAWIE W OGÓLE zapachów? czy to jest charakterystyczne dla depresji?

 

 

tak

 

-- 08 wrz 2012, 12:31 --

 

Nie czepiajcie sie go...każdy ma sie prawo zdenerowac, ja nie miałam racji, nie sądziłam, ze nerki moga dawac takie objawy...

 

ale kultura wszystkich zobowiązuje, troche cie zmieszał z błotem, ale to twoja sprawa, jesli ci to odpowiada :/, to ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos mi powie dlaczego ludzie sa mniej swiadomi otaczajacej ich rzeczywistosci? no, bo zakladam, ze zwierzeta sa mniej swiadome rzeczywistosci niz my. my wiemy, ze kiedys umrzemy i ze trzeba sobie zapewnic byt za mlodych lat. a pies? on biega i szceka i tyle go interesuje. nagle jak pies laduje na ulicy nagle kuma, ze rzeczywistosc nie jest taka piekna jak mu sie wydawalo. dlaczego ludzie nie czuja, nie widza, nie slysza zmarlych? gdzie tu problem? mamy zbyt tepe zmysly, zbyt malo czule?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam okrony wieczor. nie mogla sie dorposic troche ciepla od mocih rodzicow...inni znajomi pouciekali...a moja ciotks, ktora mnie zniszcyzla tymilekami teraz na swoja obronę wymysliła, że ja udaję chorobę, zebyusprawiedliwic, ze nic nie robię...a ja kazdego dnia z bólem serca partrzę na ludzi spieszacych d0 pracy, na działki itd. No co wam bede mowic. To wola o pomste do nieba wg mnie.Wiec wyłam cały wieeczór.Tak bardzo chciałam z kims pogadac. A jeszce mam aktyzje-okazalo sie ze ten moj pzymus przebierania nogami, pocierania itd,. to akatyzja...i nie wiadomo czy z niej wyjde..w ogóle jest tak xle, tak smiertelnie zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a chodzisz do terapeuty? ja teraz sobie skojarzylam, ze po ssri mialam ostra akatyzje. ale taka, ze ho ho, tez pocieralam nogami, chodziłam w kółko itd.

 

-- 09 wrz 2012, 14:10 --

 

tez nie moglam spac, i to wlasnie po ssri, z dnia na dzien bylo coraz gorzej, i lekarz kazal natychmiast odstawic- tachykardia nagle przeszl, akatyzja tez, ale od czasu do czaus sobie przeskakuje z nozki na nozkę :(. kurde a tak nie bylo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam stonka na tej rasagilinie? Cos jest w tych agonistach fajnego. Zmniejszaja mi adhd, wyciszaja umysl, lekko podnosza libido. Nawet lekko podnosza pewnosc siebie. Biore 0.5 mg ropinirolu. Pierwszego dnia po wzieciu mialem problemy z koordynacja ruchowa:D. Zataczalem sie lepiej niz po kilku mocnych piwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu bralem tez ropinirol, selegiline i powiem ci, ze agonisci dopaminy sa na drzenie miesni czyli na parkinsona. dobrze myslisz, ze tu chodzi o dopamine, ale to musza byc inhibitory wychwytu zwrotnego dopaminy, a nie agonisci dopaminy.

 

chyba bede na 100mg solianu rano po wstaniu i tak co 3 dni i 200mg solianu o 19:00 co wieczor. solian 100mg powoduje, ze jestem pobudzony, a 200mg, ze usypiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle to ujelem. Pytalem sie stonki o rasagiline ale piszac o agonostach mialem na mysli ropinirol

 

-- 10 wrz 2012, 11:24 --

 

logik drzenie czy nie drzenie ale dzialaja tez na inne kwestie. Nawet podnosza motywacje. Ale ja mowie na swoim przykladzie. Tobie to ciezko dogodzic. Wszystko brales i nic nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redeliginy jeszcze nie zaczelam. Od 2 dni si trzesie i placze, a dobila mnie rodzina.Nie osc im bylo tego co zgotowali i w dziecinstwie. Nawet nie bede mowic, co chcial zrobic moj ojciec wczoraj. Zjalam potwornqa ilosc tabletek uspokajaajych zwl ze mam jeszcze ajatyzje.Nikogo to wszystko nie 0bchodzi, niekogo, ani rodziny, ani bliskich, ai znajomych, aanie lekarzy nikoogo. Tlye sztyletow ile mi wbili prez ost 4 di dni...nie mamtylko odwagi zeby sie zabic, bo sie boje piekla... tylko dlatego tego nie robie bo nie am odwagi. Ale i tak zabijam sie na raty benzodpiazepineamil. Gdybym wierzyla ze istneje jeszce oosrodek ktory moze mi pomoc..gdybym miala chociaz kogos bliskiego...hdyby w moim domu byla milosc (okazywana). Ka po prostu zaluje, e nie mgoe sie zabic, ja tego pragne. Wszyscy wiedza omoim nieszczesciu i nikt nigdy z wyjatkiem byego faceta jak jeszcze bylismy teoretyczne razem, nie zadzwoniljak sie czuje, czy nize mi cos pomoc, nikt, nawet moi rodzice nie szukli pomocy...non stop mnie wyszydzali...odnalzaly sie moje blagalne listy sprzed 2 lat gdy ich blagalama zby mi uwierzyli, a oni to wyszydzali, ze mi sie pracowac nie chce...je nie chce zyc..znioslam tyle dramatow, ebym mogla obdzielic tym 50 ludzi..naprawde nie chce zyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj Stonka, ja sie z Toba nie zgodzę. Kiedyś do Ciebie pisałam, ze szczerego serca pytałam sie jak tam, nei odpisałas, dzwonilam do ciebie, owszem krótko porozmawiałysmy, ale ni chciałas rozmawiac(ok, bywa), a innym razem mi na wstepie powiedzialas, abym cie nie dołowała, choć ani jednego słowa nie zdążyłam wycedzić. czułam się dziwnie. Myślę, ze sa w okół ciebie ludzie, którym na tobie zalezy. Wierzę, że jest ci baaaardzo cieżko i jest mi przykro, ze tak cierpisz, ale czasem tez odwracasz sie od ludzi - tak myślę. Widać w tobie osamotnienie, ze z jednej strony chcialabys pwrócic do zycia, z drugiej zas, jest totalna bezsilnosc.

 

Stonka powiedz mi, czy chodzisz do terapeuty i jak wrazenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saanna a rodzice ci pomagaja czy tak jak Stonce, ze uprzykrzaja zycie? bo mi np uprzykrzaja. Stonka zalatw sobie leki na lęki, zarzyj i sprobuj sie eksportowac na inny swiat. moze to cos pomoze. pieklo? Stonka mialem cie za inteligentna kobiete, ale to co piszesz o piekle stawia cie w dziecinnym swietle. tak mysla dzieci. wg mnie albo cos bedzie po drugiej stronie albo po prostu twoja swiadomosc umrze razem z cialem. przejmujesz sie jakimis go.wnami, a nie przejmujesz sie soba. masz sie swoim losem przejmowac, a nie pieklem, ktore nie wiadomo czy w ogole istnieje. wzialem 100mg solianu rano no i po 4 godzinach zamiast pobudzenia pojawila sie sennosc. wieczorem wezme 300mg solianu, moze bedzie pobudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logik, odpowiem ci tak - w twoim stylu- czy ty myslisz logicznie? Myśl! Nikt, kto tutaj pisze, nie może miec super kochajacej rodziny. Nerwice, depresje nie biorą się z nieba.

 

Dokładnie Saanna, w moim przypadku był to zdiagnozowany u mojej mamy zespół paranoidalny, a ojciec niezdiagnozowana osobowość anankastyczna. Siłą rzeczy z tej mieszanki nie mogło sę narodzić nic całkowicie wolnego od zaburzeń natury psychicznej. Oprócz genetyki wiadomo jakie warunki rozwoju w dzieciństwie zgotowali mi rodzice będąc sami obiążeni wyżej wymienionymi psychopatologiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logik Nie mam żadnego pobudzenia, śpię trochę dłużej niż zwykle, na szczęście nie tyję na nim, więc waga powolutku spada. W sumie to czuję się całkiem nieźle, wczoraj napisałam stronę pracy magisterskiej, poszłam biegać po polach. Chyba z emocjami jest lepiej, moja radość jest taka jakaś autentyczna. I potrafię się zdenerwować tak prawdziwie, nie myślowo, to taka nowość dla mnie! Czuję się jakoś stabilniej niż na fluanxolu, bo on mnie chyba jakoś napędzał ale wyraźnie czułam takie dziwne zjazdy, jakbym się wycofywała ze świata, biorąc solian nie odczuwam czegoś takiego. Ale mam mlekotok :/ Blea. Więc może lekarz zdecyduje o zmianie. Ale mi już nic nie zostało chyba z neuroleptyków do próbowania, a do fluanxolu nie chcę wracać bo na nim tyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik powiem tyle, ze solian jest najlepszym lekiem jaki mozesz brac. musisz brac cos na ten mlekotok. jak zejdziesz z solianu to ci powiem, ze nie bedzie wesolo jak teraz. i mysl teraz z lekarzem co brac na mlekotok, zeby dobrze dzialalo z solianem. tyle tylko, ze wulotce pisze, ze nie wolno brac bromokryptyny czyli bromergonu razem z solianem. solian na serio jest dobry. Guzik jakie dawki solianu bierzesz i o jakich godzinach?

 

macie racje, ze nasze problemy z choroba psychiczna nie wziely sie z kosmosu. sa tacy co sie nigdy nie przyznaja, ze ktos chorouje czy chorowal psychicznie u niego w rodzinie. wystarczy sobie popatrzec na swoja rodzine, zeby uzmyslowic sobie, ze rodzina, geny rodzinne sa wynikiem tego jak teraz funkcjonujemy. to sie nie wzielo znikad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logik ja nie wierzę aby coś było lepszego! Jeszcze abilify nie próbowałam ale nie stać mnie, aby płacić 410zł za lek. Wiem jak się czuję bez leków, albo raczej jak się nie czuję i nie wiem będę musiała pewnie wybierać między mlekotokiem a tyciem. Jeśli nic się z tym mlekotokiem nie zrobi to będę musiała wrócić do fluanxolu i chyba udać się do dietetyka po coś co sprawi, że moja przemiana materii będzie jakoś działać (fluanxol ją zabija! a to chyba moja jedyna alternatywa).

 

Jestem ciekawa czy można brać np 50mg solianu i 0.5mg fluanxolu jednocześnie. Bo osobno na tych dawkach czuję się beznadziejnie, może razem wyszłaby jakaś miernota chociaż? Wkurza mnie to okropnie, że bez leków nie funkcjonuję. A ja chcę skończyć studia!

 

Biorę z rana 100mg Solianu, na pusty żołądek zaraz po przebudzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik pytanie czy ty teraz normalnie funkcjonujesz? jesli teraz normalnie nie funkcjonujesz to skonczenie studiow ci nic nie da. jasne, ze masz skonczyc studia. ale co potem? czy bedziesz miala na tyle energii, zeby wstac z lozka, zeby dac rade codziennym obowiazkom, dac rade w pracy? moj problem z solianem jest taki, ze albo mnie usypia mocno i wtedy nic tylko chodze senny, zamulony i mysle tylko o lozku albo mnie mocno pobudza i wtedy mam albo lęki albo chodze wqrwiony i zmeczony, bo sie nie wyspalem, bo solian tak mocno mnie pobudzil, ze sen byl cienki.

Guzik z czym masz problem? z bezsennoscia, brakiem energii, zmeczeniem, zamuleniem po lekach, lękami?

 

-- 11 wrz 2012, 12:13 --

 

Guzik powiem ci, ze na abilify mialabys przesrane, bo starsznie mocno pobudza, mocniej niz solian. ja mialem po nim biegunke i potezne negatywne pobudzenie. myslalem, ze z siebie wyjde. to tak jakbys miala wlaczony mozg 24h/7. normalnie nie ma szans usnac. i tak przez kilka dni pod rzad. wiec juz po kilku dniach wysiadasz. nie masz czego zalowac, ze nie bralas abilify, bo abilify to syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×