Skocz do zawartości
Nerwica.com

lekarze secjalizujacy sie w ptsd-opinie


Rekomendowane odpowiedzi

widzisz problem z tym ze na zachodzie nie bardzo to sie rozni w tej kwestii a w innych dziedzinach zdecydowanie wole korzystac z pomocy polskiego lekarza i to nie ze wzgledu a bariere jezykowa 8) Ale wracajac do tematu jakby ktos znal kogos specjalizujacego sie wylacznie (albo przynajniej z duzym doswiadczenie) niezaleznie od kraju (byle tylko mozna sie bylo porozumiec w and. fr. albo de, pl ) to polecam swoja osobe. Z gory dzieki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem lekarzem, ale psychologiem - specjalizuję się w terapii PTSD, skończyłam psychologię, podyplomówkę z psychologii traumy + kurs terapii w USA (Medical School, Penn University) metodą "prolonged exposure" - zgodnie z badaniami bardzo efektywną.

Terapia PTSD, którą proponuje (metodą przedłużonej ekspozycji) trwa średnio 10 podwójnych sesji, najlepiej 1 x w tygodniu - przewiduje dużo pracy pomiędzy sesjami. Jeśli odpowiada Panu(i) ta forma - ja jestem w Warszawie - poza mną znam tu jeszcze jedną osobę, która taką terapią się zajmuje. Jeśli lepsza byłaby inna lokalizacja - mogę się dowiedzieć - kto może pomóc gdzie indziej. Pozdrawiam i życzę powodzenia, MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×