Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wy ky u ry wy i a my ny i e

och. trzeci raz z rzędu zrobiłam gorzką herbatę

wkurwia mnie to, że nie mam siły się zmierzyć z tą pustką. z tą

samotnością smutkiem przestrzenią, ze mną.. to jest bardzo trudne. to mnie nie wkurza. wkurza mnie jak

zaczynam być nieświadoma przestaję być świadoma. zagłuszam sobie świadomość

 

wkurwiają mnie ludzie wkurwiają mnie o merde nieświadomi bezmyślni ludzie gawiedź pędząca przed siebie jak jakie woły

boś ty ten wół i tak pędzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matka siedzi i tylko sapie w kółko, żem samotna, że powinnam sobie kogoś znaleźć, że powinnam mieć znajomych itd. Jakby mnie samej to nie bolało. Na serio nikt nie musi mi przypominać, ze jestem totalnie sama :evil:

A wnerwienie potęguje fakt, że jak już znajdę sobie jakąś koleżankę, to wyjść z domu nie mogę, bo pewnie się puszczam, no heloł :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami wkurza mnie bezsilność w pewnych sprawach. Wkurza mnie, że nie mogę odkręcić pewnych rzeczy, albo że nie mogę cofnąć czasu. Powinnam bardziej zerkać w przyszłość, niż ciągle rzucać spojrzenia temu co minęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wszyscy ludzie, zwłaszcza pewne mądrale, które uważają się za alfy i omegi, a tak naprawdę gówno wiedzą, a zwłaszcza o mnie. :evil: Wk*rwia mnie, gdy ktoś pie*doli o mnie i mojej sytuacji, daje dobre "rady", a nie ma kompletnie o niczym pojęcia. :evil: A potem jeszcze zarzuca mi, że jestem wiecznie niezadowolona, jęcząca i wk*rwiająca. :evil: Jak mnie ma cokolwiek cieszyć, skoro naokoło pełno idiotów?! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ludzie, zwłaszcza pewne mądrale, które uważają się za alfy i omegi, a tak naprawdę gówno wiedzą, a zwłaszcza o mnie. :evil: Wk*rwia mnie, gdy ktoś pie*doli o mnie i mojej sytuacji, daje dobre "rady", a nie ma kompletnie o niczym pojęcia. :evil: A potem jeszcze zarzuca mi, że jestem wiecznie niezadowolona, jęcząca i wk*rwiająca. :evil: Jak mnie ma cokolwiek cieszyć, skoro naokoło pełno idiotów?! :evil:

 

to może daj się poznać tym zidiociałym mądralom ze swojej lepszej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,

Wk*rwia mnie, gdy ktoś pie*doli o mnie i mojej sytuacji, daje dobre "rady", a nie ma kompletnie o niczym pojęcia.

Mi się wydaje, że jednak ktoś dając ci te dobre "rady" chce Ci pomóc i kibicuje Ci. Nie wiem dlaczego nie doceniasz czegoś takiego, niektórzy nie słyszą od nikogo niczego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,

Wk*rwia mnie, gdy ktoś pie*doli o mnie i mojej sytuacji, daje dobre "rady", a nie ma kompletnie o niczym pojęcia.

Mi się wydaje, że jednak ktoś dając ci te dobre "rady" chce Ci pomóc i kibicuje Ci. Nie wiem dlaczego nie doceniasz czegoś takiego, niektórzy nie słyszą od nikogo niczego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie narzekałem na zdebilałych klientów, trzeba nadrobić.

 

Jakim, no kurva jakim trzeba być debilem, żeby od 3 lat zamawiać regularnie ten sam produkt (naklejki) i od 3 lat za każdym razem pytać czy nie da się ich zrobić na grubszej folii, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że przy każdym zamówieniu odpowiadamy że technologicznie nie jesteśmy w stanie na rzeczonej grubszej folii drukować?

 

No nieskończenie debilnym debilem, ot jakim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ktoś mnie ignoruje, ale znalazłam zajebisty sposób i powód, żeby sobie z tym poradzić ;) I kiedy ktoś myśli, że może robić ze mnie debila, ale to już jego problem - zawsze domyślam się i wiem więcej, niż wydaje mu/jej się, że wiem. ugly010.gif Oprócz tego wkurza mnie, kiedy na lakierze do paznokci przez noc robi mi się burdel - ogniecenia, brzydactwa, fu. I że nie mam wystarczająco dużo samozaparcia, żeby nauczyć się w końcu śmigać w butach +10 cm high. ugly50.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 3 lat zamawiać regularnie ten sam produkt (naklejki) i od 3 lat za każdym razem pytać czy nie da się ich zrobić na grubszej folii,

 

deader, Nerwica natręctw? :D

Nah, debilizm był kiedyś oficjalnie stosowanym w medycynie terminem i będę trzymał się tej tradycji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×