Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

mój laptop jest jak jego właścicielka - stary i nieważne, czy zarósł pajęczyną czy nie i tak zagrzewa się szybko :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, hahahaha! Mi bateria w lapku dawno wysiadła (trzymal 4 godziny, teraz 5 minut), urwałam mu 3 klawisze no i tak mi sapie :D czasami śpiewa. Jeżeli miałabym mu nadać cechy personalne to opisałabym go tak: Wesoły, lubi pośpiewać, ale juz często zmęczony sie robi i szybko zasypia, gdy nie otrzyma paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, mój laptop tylko się zagrzewa, a poza tym śmiga jak chomik w kołowrotku

 

-- 5 mar 2014, o 18:26 --

 

izaa, to kup nową baterię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, W ten środkowy nie wierzę :). musialaś coś źle zmierzyć, w 71 bym uwierzyła :). Pewnie nie mierzyłaś sie na pusty żołądek. Masz wąskie biodra toteż wiem, ze jak sie cokolwiek zje, to brzucho od razu rośnie jak piłka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

izaa, skąd wywnioskowałaś, że jest zazdrosny? Nic takiego nie napisałam. On zwyczajnie ma mnie za małe dziecko... :cry:

Poza tym niech się pie*doli ze swoimi "uczuciami", bo potrafi tylko chlać, żreć i nic nie robić. Obleśna tłusta locha. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Większość Tatusiów jest zazdrosnych o córki :D. Skoro Twój kazał ciszej mówić zonie o podbojach tamtej nastolatki to dlatego, że z lękiem pomyslał, "co by było jakby moja córka wywijała takie numery"

Parę lat temu mój powiedział tak- Kto ci tą malinkę tam wywinął" i sie drze :D. A ja - ojciec, to farba do włosów, zafarbowała mi szyje :D

A zazwyczaj nie okazuje żadnych emocji :) To matka mi czasem zdradza rąbek tajemnicy, to myślą tatusiowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to,że nawet nie można kogoś przytulić dłużej bo od razu myśli że może czuję coś więcej. :great:

Ale przecież to normalna potrzeba więc po co od razu te zobowiązania? Po co no..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×