Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

izaa,

Ale co zrobić? Luz. Luz przede wszystkim :D

 

A mnie wkurza teraz moje gardełko i łeb,że pomimo leżenia cały dzień na niewiele się to zdało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izaa, A może to lepiej? haha :mrgreen:

Nie no. Co najwyżej zawsze można zrzucić na chrypkę a nie brak umiejętności xD

Tak czy siak. Pokrzyczeć można ,no chyba nie chcesz rezygnować z takiej okazji,co? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, Większość Tatusiów jest zazdrosnych o córki :D. Skoro Twój kazał ciszej mówić zonie o podbojach tamtej nastolatki to dlatego, że z lękiem pomyslał, "co by było jakby moja córka wywijała takie numery"

Parę lat temu mój powiedział tak- Kto ci tą malinkę tam wywinął" i sie drze :D. A ja - ojciec, to farba do włosów, zafarbowała mi szyje :D

A zazwyczaj nie okazuje żadnych emocji :) To matka mi czasem zdradza rąbek tajemnicy, to myślą tatusiowie :D

Nie. On po prostu uważa mnie wciąż za małe dziecko. Nie tylko tą sytuacją dał mi to do zrozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza a nawet mocno wkooooo...wia mnie odswiezacz powietrza ambipur ktory regularnie co 30minut odświeża mi "zafajkowane" powietrze w pokoju, wydajac przy tym dżwięk atakującego węza, przy czym ja dostaje o tej godzinie prawie ataku serca :shock: a nie wyłącze dziada bo poważnie ładnie pachnie 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się przypomniała taka sytuacja,kiedy nieświadoma tego odświezacza sięgnęłam na półkę i prosto w twarz dostałam :P

Głupia technologia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, :great:

 

Wkurza mnie, że sprzęt, który miał być uroczym dodatkiem do oferty, nie działa od nowości i wrócił po naprawie gwarancyjnej nadal niedziałający... :shock:

Porozmawiałam odpowiednio z Paniami konsultantkami, ale przecież to nie one...winne, one za nic nie odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, No własnie z tym wietrzeniem dziwna akcja bo podejrzewam że w każdej chwili moge zasnać i nie zdąrze okna zamknąć, a na przeciwko panowie "Kierownicy" blok ocieplają i o 6 rano czasami przy otwartym oknie budzę się poprzez romantyczny okrzyk pana Heńka z budowy "Andrzej gdzie kooor....a te rury" :lol: stąd ten odświerzacz :silence:

 

magnolia84, haha ja w pracy jak na skoczka jeżdzilem odkryłem to tajemnicze urządzenie , pierwszy raz jak usłyszałem to powarznie myślałem ze jakaś gadzina mi wpełzła do auta, a dzisiaj jak skarpetki wyciągałem z półki to też w twarz dostałem, no jakie jest prawdopodopieństwo takiego zbiegu okolicznośći?! toż to dzieło jakiegoś trolla :D

 

-- 06 mar 2014, 00:06 --

 

jasaw, Ja ostatnio odkryłem sekret krzyczenia na naprawde biedne panie konsultantki. Poprostu na początku rozmowy jeżeli jest taka konieczność mówie im ze to co teraz będę im mowił nie ma dotrzeć do nich osobiśćie ale jako przedstawiciela firmy ktora mnie zrobiła w meski organ rozrodczy:) Za każdym razem mogłem mówić co mi nie pasuje w uliczny sposób a pani się nie obrażała. W sumie tylko raz byłem zmuszony urzyć tego sposobu ale był skuteczny:) więc polecam :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCDman85, chyba tak nie potrafię...

Napisałam skargę do firmy, ale zdaję sobie sprawę, że dałam jedynie upust swoim emocjom, a i tak muszę postępować zgodnie z procedurami, które nie są proste dla przeciętnego człowieka. Trudno, jutro spróbuję z działem "pomocy" wypełnić ponownie formularz reklamacyjny, eh :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Wiesz nie żebym tak robił na codzień. Naprawde jak na anankastyka (celowo z małej) naprawde powiniennem pojechać w mojej sprawie do centrali pewnej sieci komórkowej czołgiem. To że ta pani dostała zjebke i uprzedziłem ją że to nie jest atak na jej osobe tylko na przedstawiciela ich firmy to była uprzejmość z mojej strony. Podobnie mam dużo podobnych sytuacji jako zwykły konsument i nigdyy tak nie wybuchłem. A teraz w Twojej sprawie, ktoś sprzedąc Ci usługe badz przedmiot sprzedał Ci również usługe gwarancyjna ktora jest wliczona w cene. Naprawa tego wadliwego urzadzenia poprostu Ci sie nalezy. A firma , a zapewne to juz mowimy o jakiejs korporacji ma zatrudnionych specjalistow jak prostych ludzi zniechecic do tego zeby reklamowac sprzet np poprzez 30 minutowe łaczenie sie z konsultantem (wcisnij 1 wcisnij koor...a2 itd) . Z procedurami nie musisz postepowac bo to Ty wydalas pieniadze i to oni sa Ci dłuzni. Tylko oni wiedza ze Ty niemasz takiej swiadoomosci. Od razu dawaj sprawe do BOK jak masz czas.

 

-- 06 mar 2014, 01:13 --

 

P.S. A jak niemasz czasu zadzwon na ich infolinie zapytaj ich czy rozmowa jest nagrywana i powiedz że masz połowe sprzętu w swoim domu z ich firmy i polecałaś ich firme znajomym i rodzinie a teraz napewno juz nigdy tego "shitu" nie kupisz i nikomu nie polecisz . I powiedz ze rządasz żeby nagranie tej rozmowy trafiło do przełozonego konsultanta oraz o odpowiedż zwrotną oficjalną osoby kompetentnej na np. Twojego maila. :) sprawa sie rozwiaze szybciej niz myslisz:) wkreciłem sie bo w autopsji mialem taka sama sytuacje;)pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ue, to ja musiałbym kilka wiadomości wysłać ale streszczę się: wkurza mnie to, że boję się wyrazić swoje zdanie że za chwilę połowa świata mnie znienawidzi i znowu zostanę potępiony na ament. Jedyne czym moge się pocieszyć to dwa słowa "trudno" i "życie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, dlatego właśnie zaznaczyłam, że na szczęście wyprane, ale ten widok mnie z majtkami na głowie... ktoś, kto by to widział, gotów pomyśleć, że mi naprawdę odjebało, a to tylko suszarka o mocy myśliwca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×