Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Klienci. Oficjalnie stwierdzam że to najgorsze mendy pod słońcem. Zawsze w piątek się znajdzie jeden taki ćwok co przyjdzie 5 minut przed zamknięciem firmy z jakąś pojebaną robotą na dwie godziny pracy i zawsze udaje im się wkurat wpaść na naszego szefa przez co nie możemy powiedzieć "spierdalaj" w kulturalnej formie, tylko musimy przyjąć robotę i zapieprzać nadgodziny. Co właśnie ma miejsce. Jak ja ich ****** nienawidzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wkurzyłam się, o stwierdziłam, że jestem hipochondryczką... :(

Aniu kochana,dbasz o siebie co nie oznacza hipochondrii.

 

-- 17 maja 2013, 18:55 --

 

Muszę iść po zapalniczkę do sklepu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, w sumie mniej. Na pewno brakuje mi bratniej duszy, kogoś kto prześwietliłby ciemności mojej osoby. Tak żeby zamienić to co nieznane w przyjazne miejsce. Znałem taką jedną osobę, tak myślę, ale nie mam z nią kontaktu. Ale jak kiedyś stanę na nogi, to choćby w głupim show w TV, ale ją znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie dzis rozczarowal Manekin w Gdansku. Kilkakrotnie bywalam w Toruniu i jedzenie bylo przepyszne :105: Dzis pojechalismy do Gdanska z nadzieja na rownie pyszne co w Toruniu a tam w niczym to nie przypominalo torunskich specjalow :hide: Lazzania byla w sumie jak zupa z nieduza gorka miesa nalesnika i sera po srodku. spagetti ktorym zajadalam sie w Toruniu o niepowtarzalnym smaku okazalo sie bezsmakowe...ech szkoda :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, a ja uwielbiam manekina! Miałyśmy kiedyś się tam wybrać, ale po Twoim rozczarowaniu pewnie więcej tam nie będziesz chciała iść.

A mnie wkurzają moje wielkie stopy, które wyglądają jak stopy słonia i wszyscy myślą, że noszę za duże buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, tak, w każdej aptece. Te tabletki rozpuszcza się, najlepiej w wodzie, zresztą sposób użycia będzie w ulotce.

 

-- 20 maja 2013, 22:22 --

 

Nie polecam tabletek do ssania, bo one wysuszają śluzówkę i mogą nasilać kaszel w związku z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×