Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Grzywke mam nadal, ale moje dlugo zapuszczane wlosy skonczyly marnie, wyrzucone do smieci, podczas gdy na mojej glowie fryzjerka zostawila jakies piora, dlugosci takiej, jak maja tranzwestyci w perulkach oraz miala Klepopatra :bezradny::twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygladam jak (...) Kleopatra... :evil:

 

"Kleopatra Wielka zwana też Kleopatrą VII Filopator jest jedną z najbardziej znanych kobiet w historii, postacią legendarną, romantyczną a jednocześnie do głębi prawdziwą ze swymi ambicjami, zdeterminowaniem i odwagą. Dzierżyła z sukcesem władzę jednego z największych państw świata antycznego, potrafiła rozkochać i utrzymać przy sobie dwóch najpotężniejszych mężczyzn epoki".

 

Kobietom nigdy nie dogodzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nigdy! :D

 

Zle nie jest ale TO NIE JEST TAKA FRYZURA JAKA CHCIALAM :evil: Nie po to 2 lata czlowiek zapuszcza wlosy, zeby jakis tluk obcial je jednym ruchem reki :( Jak widac cena nie jest wyznacznikiem jakosci w salonie fryzjerskim, nie wiem wiec juz jakimi kryteriami sie kierowac,zeby kolejnym razem miec fryzure choc w 10% podobna do tej z pokazanego zdjecia... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, metodą żelaznej argumentacji udowodniliśmy, że fryzura nie ma znaczenia.

Skrobnij do admina, żeby to przeniósł do "naszych małych i wielkich sukcesów" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×