Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem cholerykiem z napadami agresji


Rucrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Adrian, mam 20 lat. Od prawie roku jestem w poważnym związku. Moje problemy zaczęły się około 5-6 miesięcy temu.

Przejdę do sedna sprawy. Mam poważne problemy z pohamowaniem swej złości, denerwuje mnie wszystko nawet rzeczy które są mało istotne. Moja dziewczyna znosi to wszystko bardzo dzielnie, lecz nie wiem jak długo jeszcze. Boje się że przez moje ciągle obrażanie się, robienie problemów, napady agresji to wszystko się skończy. Problem jest bardzo poważny ponieważ cierpi zarówno ona jak i ja sam. Nie mogę się nawet powstrzymać gdy ona płacze a to po czasie gdy mi przejdzie boli mnie najbardziej. Wszystko trwa od kilkudziesięciu do nawet kilku godzin w zależności od mojej "skali" problemu. Od kilku dni kiedy to kłócimy się codziennie mam myśli samobójcze, podczas prowadzenia auta mam ochotę wjechać w drzewo. Nie wiem jak sobie z tym poradzić więc postanowiłem napisać tu bo być może ktoś mi odpowie gdzie mogę się z tym zgłosić by nie płacić za wizytę. Jestem studentem stąd brak gotówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rucrus

Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale jeśli jest to Poznań to w akademiku Jowita (aka Akumulatory) jest psycholog dla studentów, na prawo od wejścia, przy administracji. Jeśli niej jesteś z Poznania poszukaj jakiegoś psychologa "uczelnianego" - nie wiem co prawda czy są oni kompetentni, ale może pomogą przyspieszyć Twoją wizytę u specjalisty z NFZ (Twoje napady agresji wyglądają bardzo poważnie, więc na pewno będą się starali Ci pomóc)... ja osobiście miałam czekać 8-tygodni (sic!) na taką wizytę, w końcu poszłam prywatnie - dla Ciebie to może jest ostateczne rozwiązanie, ale mam nadzieję, że jeśli inne możliwości się wyczerpią to skorzystasz i z tej opcji - fakt wydasz sporo pieniędzy, ale szybciej uzyskasz pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w bibliotece/księgarni książek o opanowywaniu agresji. Jeśli nie uprawiasz, to zacznij, jakiś sport. Lecz regularnie. Zadzwoń na telefon zaufania - tam od czasu do czasu przyjmują psycholodzy. A jak nie oni, to inne osoby z przygotowaniem do prowadzenia rozmów o kłopotach różnych ludzi. Bardzo możliwe, że tam dostaniesz albo poradę, albo kontakt do bezpłatnego psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×