Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Sterretje

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem od czego zaczac. Moje zycie zaczyna wymykac mi sie spod kontroli.

 

Od dluzszego czasu przebywam za granica. Za kazdym razem zmagalam sie z roznego rodzaju problemami, jednakze zawsze jak kot spadalam na 4 lapy.

 

Az pewnego dnia poznalam jego. Swiat runal w gruzach, podswiadomie uzaleznilam cale swoje zycie od niego. Po kilku malo przyjemnych dla mnie akcjach przestalam miec kontrole nad swoimi emocjami. Na chwile obecna walcze z codzienna histeria, za kadym razem obiecuje sobie ze juz nigdy tak nie bedzie. I tak jest codziennie....

I teraz zostalam sama. On nie wytrzymal presji i odszedl.

I zycie mi sie zawalilo............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne... ach łezka w oku... jednakże już typowe. Uległaś słabości, więc teraz musisz wziąć się w garść. Skoro cię zostawił a nie pomógł, znaczy że i tak nie był ciebie godzien, ba oznacza to że w ogóle cię nie kochał, więc i tak nie było sensu dalej ścierwa toczyć.

 

A teraz zapomnij o przeszłości i zacznij myśleć o przyszłości. Jeśli dasz sobie czasu, to emocje ostygną i na pewno znajdziesz dla siebie kogoś lepszego.

 

A i witamy na forum ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostalam tu sama jak palec.....

 

nie znam nikogo w moim miescie (miesiac temu przeprowadzilam sie i zaczelam nowa prace). Nawet nie udalo mi sie pozalatwiac wszystkiego co zwiazane z przeprowadzka....

 

i siedze w domu i wyje

 

przestalo mnie interesowac co sie dalej ze mna stanie

 

najgorsze jest to ze nie mam z kim pogadac - jeszcze chwila i oszaleje..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×