Skocz do zawartości
Nerwica.com

ksiezycowa ola wita wszystkich


ksiezycowa ola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was!

 

Kiedys mialam tutaj konto ale zapomnialam hasla i loginu (ach ta skleroza hehe :roll: ).

Mam 18 lat, zmagam sie z zaburzeniami odzywiania, autoagresja i niestety chyba nerwica lekowa (badania bede miala w czerwcu). Nigdy nie bylam u psychologa, moze przyzwyczailam sie juz tak bardzo do swojego 'chorego' stanu umyslu, a moze taki mam charakter. Ostatnio moje leki sie nasilily- ma to zwiazek chyba z wyjazdem ukochanej osoby na dlugi okres czasu :cry: Moja rodzina, znajomi i wychowawczyni wiedza ze mam problemy ze zdrowiem ale jakos nie mialam jeszcze odwagi udac sie do psychologa w celu uzyskania pomocy.. Od kilku dni czuje sie okropnie..chce mi sie wyc, wykrzyczec calemu swiatu, ze czuje sie bezdradna i raniona przez kazdy dzien. Popadam w jakies paranoje i leki, czasami mam mysli zeby uciec ze szkoly i szybko znalezc sie we wlasnym lozku i plakac, analizuje dokladnie wszystko co widze, mysle nad kazdym szczegolem materii. Czuje ze mi odbija :shock:

A co Wy o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nie odbija Ci. Chociaż sama zmagam się z wieloma problemami, z którymi od długiego czasu nie daję sobie rady, ktoś kiedyś powiedział mi, że to My - ci wszyscy ludzie zbyt wrażliwi, zestresowani, "z innego świata" tak naprawdę żyjemy. Ci beztroscy wiecznie uśmiechnięci ludzie żyją chwilą, ale ta chwila im przeminie i niczego ich nie nauczy. Czasami podnosi mnie na duchu myślenie, że oni są nieświadomi prawdziwego świata i to właśnie ja potrafię tak naprawdę go dostrzec i z niego korzystać.

Tylko aktualnie mi to przeszło, nie potrafię wyjść z dołka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×