Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 21 lis 2017, 16:32
Dziś Dzień Pracownika Socjalnego.

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 lis 2017, 16:52
Reghum napisał(a):No i spałem od 8 do 15. Ja już nie wiem co jest ze mną nie tak, niby mam pełną remisję, a nadal problemy ze snem, ehh.

Jakie Ty masz problemy ze snem, skoro spałeś w dzień 7 godz.? Tobie się po prostu popitolił dzień z nocą!!!
Od 8 - 15 to ja pracowałam, bo dzień jest do życia w realu, a noc jest do spania, marzeń sennych i wypoczynku! Gdybyś miał nocną zmianę w pracy, to rozumiem!
Poza tym dam Ci wskazówkę (mogę, bo starsza jestem :D) - nie pij już wieczorem tych swoich puszek z energetykami, ani żadnej coli, bo one odbierają Ci sen, aktywizują. Przed snem trzeba się wyciszyć, wypić melisę podwójną, kubek ciepłego mleka, a wcześniej ciepła kąpiel z olejkiem lawendowym.
Zrobić nastrój do snu, poczytać coś spokojnego w łóżku. Wyreguluj sobie ten sen, bo to nie jest bezsenność.
Ja podczas bezsenności nie spałam ponad 2 tyg. nawet w dzień, a w nocy leżałam przymulona/przybita do poduszki Mirtą - takie czuwanie.
W dzień, gdy było widno, hałas za oknem/samochody nie mogłam usnąć - to była bezsenność.
I jeszcze raz powtórzę - zapomnij o tych PUSZKACH! :nono:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 lis 2017, 17:36
Witam Spamową, melduję się. Widzę, że u wszystkich dziś kiepsko. U mnie też nie lepiej, chociaż usilnie próbuję się odbić od dna - jednak muł nie pozwala na mocniejszy odrzut
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lis 2017, 17:49
Dobry wieczór!

U mnie somatycznie licho, ale chociaż psychicznie jakoś się kole południa wyprostowałam. Jaka ulga.
W pracy o dziwo produktywnie, nawet jednym okiem rzucałam okiem na słówka z włoskiego, bo przecież jutro zajęcia. :zonk:

Mróz. Wyciągnęłam puchówkę, aby pójść ( ciągając nogą) po pracy z psem na zakupy.
Nabyłam słoninę dla sikorek. :smile:

Zbieram się pichcić późny obiad. Ale jakoś nie mogę wstać... :roll:

Miłego wieczoru!

Carica Milica, No to Kochana żeby maści zadziałały! Odsapuj miło, od wczoraj bardzo wiele osób narzeka na ból łba i zamulenie, coś z ciśnieniem. Minie.

mirunia, To cieszę się, że u Ciebie też lepiej. Przetrzymamy te turbulencje. :smile:

tosia_j, Dajesz dziś radę?

rolosz - jesteś gdzieś? Jak u Ciebie, byłeś u lekarza?

Reghum, Brzmi to jak słaby dowcip - Panie doktorze mam problem - spałem 7 godzin w ciągu dnia, wypiłem pięć energetyków wieczorem i nie mogę zasnąć... :roll:

Ḍryāgan, :papa: Byle głowa z mułu wystawała... ;) Jak Malutka?

wiejskifilozof napisał(a):Dziś Dzień Pracownika Socjalnego.

wiejskifilozof, Nie mam pod ręką żadnego, żeby iść z gożdzikiem. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 lis 2017, 17:52
kosmostrada, malutka to jedyny promyczek w tej ciemności :-) wczoraj skończyła miesiąc życia.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 lis 2017, 18:04
Ḍryāgan, nie jestes mułem, jestes barankiem
kosmostrada, jestem wiec zyję ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 lis 2017, 18:07
tosia_j, nie chodziło o muła (zwierzę) tylko muł (inaczej szlam), który jest gdzieś tam na tym dnie

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 lis 2017, 18:51
Poleżałam troszkę, przymknęłam oczy, coby nieco odpocząć po trudach dnia. Ale ocknęłam się, żeby nie usnąć, bo nocka...
No i właśnie złapałam muła. ;)

kosmostrada, musimy przetrzymać, ni ma wyjścia... raz lepiej, raz gorzej. :bezradny:
Chodzę już od kilku dni w puchówce, bo ziąb rano, ale bez rękawic i w półbutach. :lol: W pracy mam cieplutko, nawet uchylam drzwi na korytarz.
Grzecznie i dowcipnie napisałaś Reghum :D , bo ja to od razu kawę na ławę (nie mogłam się powstrzymać :evil: ).
Co dobrego pichcisz na ten późny obiad? Ja miałam pierożki. :yeah:
Zjedz i dalej poleguj, somatykom daj ulgę.

Ḍryāgan, he, he ale czas leci... już miesiąc ma Twój Promyczek. :D Niech Ci daje radość każdego dnia!

tosia_j, fajnego Leśmiana "włożyłaś" do tej kanapki :lol:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 lis 2017, 18:56
Ḍryāgan napisał(a):tosia_j, nie chodziło o muła (zwierzę) tylko muł (inaczej szlam), który jest gdzieś tam na tym dnie

szlam szlam i doszlam do wniosku ze ktos juz tam byl
mirunia, kanapka malinowa ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 21 lis 2017, 19:14
Reghum, haha tosia_j, zgadza się szkoda,że zalajkować nie można łączę się tylko w bólu ciągłego zmęczenia nie wiem dowalili mi leki 2razy dziennie i chyba mi zaszkodziło :roll: :hide: kurde albo to leki albo mam jakiś syndrom śpiącej królewny :o :lol:
"Prawda nie zawsze jest najlepszą rzeczą, szczególnie gdy jedyną jej konsekwencją jest ból".
Moderator

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 21 lis 2017, 20:36
dobre jaja.zabrali pana tadeusza z YOU TUBE i już sobie nie przejrzę dokładnie tych zle zrobionych efektów specjalnych

http://nt.interia.pl/raporty/raport-kos ... Id,2467649

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lis 2017, 20:45
mirunia, Udusiłam indyka z warzywkami. A że już się rozpędziłam w kuchni, to zrobiłam pasztet - miałam indyka z rosołu i został kawałek z pieczonej karkówy. Dopiero klapnęłam z herbatką.
Oj tam kawę na ławę, sama oczywistość. ;)

tosia_j, Dopsze, że jesteś. :smile:

Ḍryāgan, Ani się obejrzysz, a do ślubu będziesz prowadził Księżniczkę. :D
Póki co już nie za długo zacznie się uśmiechać, to dopiero będzie frajda. Pamiętam ten moment - czwarta rano, usiłuję sobie zrobić herbatę, młody świeży rześki w bujaczku, bełkoce do niego, a tu uśmiech, myślę nietomna jestem, przywidziało mi się, ale zagaduję, a tu znów... :D

zupa z rzodkiewek, Albo pogodowy zamuł, w ostatnich dniach powszechny. :bezradny:

nieboszczyk, Ale Szapołowska świetnie obsadzona. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lis 2017, 20:45
coś mi znów dubluje... :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 21 lis 2017, 20:58
kosmostrada napisał(a):Dobry wieczór!

U mnie somatycznie licho, ale chociaż psychicznie jakoś się kole południa wyprostowałam. Jaka ulga.
W pracy o dziwo produktywnie, nawet jednym okiem rzucałam okiem na słówka z włoskiego, bo przecież jutro zajęcia. :zonk:

Mróz. Wyciągnęłam puchówkę, aby pójść ( ciągając nogą) po pracy z psem na zakupy.
Nabyłam słoninę dla sikorek. :smile:

Zbieram się pichcić późny obiad. Ale jakoś nie mogę wstać... :roll:

Miłego wieczoru!

Carica Milica, No to Kochana żeby maści zadziałały! Odsapuj miło, od wczoraj bardzo wiele osób narzeka na ból łba i zamulenie, coś z ciśnieniem. Minie.

mirunia, To cieszę się, że u Ciebie też lepiej. Przetrzymamy te turbulencje. :smile:

tosia_j, Dajesz dziś radę?

rolosz - jesteś gdzieś? Jak u Ciebie, byłeś u lekarza?

Reghum, Brzmi to jak słaby dowcip - Panie doktorze mam problem - spałem 7 godzin w ciągu dnia, wypiłem pięć energetyków wieczorem i nie mogę zasnąć... :roll:

Ḍryāgan, :papa: Byle głowa z mułu wystawała... ;) Jak Malutka?

wiejskifilozof napisał(a):Dziś Dzień Pracownika Socjalnego.

wiejskifilozof, Nie mam pod ręką żadnego, żeby iść z gożdzikiem. ;)

U nas w ;) :mrgreen: ośrodku był.Fajne mamy tam,dziewczyny.

Sortuj wg