Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


buszujacywtrawie

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Moniu. Przerwałem psychoterapię bo pojawił się epizod psychotyczny - miałem 100 % pewność że moje ciało się rozkłada. Marzę teraz o psychoterapii podtrzymującej a potem po prostu o "normalnej" psychoterapii. Gorącą Cię pozdrawiam jesteś dobrym duchem tego forum :)

 

-- 09 maja 2013, 13:11 --

 

PS. Teraz chwała Bogu przysługuje mi terapia na NFZ. Zaliczyłem tez bycie bezrobotnym ale powoli mam coraz więcej zleceń w swoim fachu, więc idzie ku lepszemu :)

 

-- 09 maja 2013, 13:17 --

 

witaj

nie kojarzę Cię ale po podpisie widzę że jestes mocno zaburzony

 

Bardzo szybko wydajesz wyroki na temat innych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buszujacywtrawie, cześć.

Jak jesteś po psychozie to może dobrze ci zrobi, jak poczytasz trochę takich życiowych tematów. Takie zejście na ziemię i zajęcie się codziennością. Możesz być oderwany od rzeczywistości, ale faktem jest to że otoczenia ma dalej na ciebie wpływ większy niż może się wydawać. Jak chodziłem do mojej psycholog, to ona też próbowała takiego podejścia. Rozmowy o bzdurach, codziennym życiu. Żadnej filozofii i takich spraw. Wejdź na "wrony", pogadaj sobie o różnych bzdetach. Polecam, jako formę terapii. Pamiętaj, psychoza to nie przeziębienie i pozostawia w psychice duże ślady. Nie można wobec tego przejść obojętnie i chcesz czy nie chcesz, będziesz musiał teraz o siebie zadbać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×