Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


patrycjak20

Rekomendowane odpowiedzi

jestem tu nowa,

ostatnimi czasy zaczelam analizowac moje zachowanie, leki, problemy zdrowotne. doszlam do wniosku ze prawdopodobnie mam nerwice.

boje sie smierci, nieznanego. jestem strasznie nerwowa, wszystko mnie irytuje. z moimi rodzicami mam leciec do angli, ale wiem ze do samolotu nie wsiade, zaczne panikowac i wiem ze cala podroz autobusem nie przespie bo bede sie bac ze bedzie wypadek. tak wlasnie bylo jakjechalismy do chorwacji. nie spalam, kazdy jakis zakret gwaltowniejsze zachamowanie prowadzialo mnie do tego ze czulam serce w gardle.

nie dawno bylo tz glosno a jakiejs satelicie ktora krazy w powietrzu. w dniu w ktorej mieli ja uszkodzic zeby nie zagrazala ludzkosci tez nie spalam. balam sie ze jak im sie nie uda to mnie juz nie bedzie. staram sie z tym walczyc mowie do siebie w nocy"idiotko przestan o tm myslec nic sie przeciez nie stanie" i ja wtedy wybucham placzem. to jest straszne. na kazdym kroku czuje ze moze byc niebezspiecznie. jadac przepelnionym autobusem na uczelnie mam wrazenie ze zaraz sie przewróci. jest to straszne. czesto zdarzaja sie mi takie skurcze w klatce piersiowej, nie umiem swobodnie oddychac mam strasznie plytki oddech. kiedys to trwalo bardzo krotko ateraz to musze sie polozyc i trwalo to jakies 20-30minut. boje sie ze kiedys to przydarzy mi sie na uczelni na zakupach na drodze, nie wiem co wtedy zrobie. czy to juz jest nerwica?? gdzie mam sie zglosic i to skonsultowac?

blagam pomozcie mi. mam dopiero 20lat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj patrycjak20, miło Cię poznać. Wygląda poważnie więc powinnaś się szybciutko skonsultować ze specjalistą - wygląda też na nerwicę ale nie jestem specjalistą. Możesz pójść od razu do specjalisty lub do swojego lekarza rodzinnego aby skierował Cię gdzie trzeba. Idź - nie zwlekaj - szkoda życia :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×