Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ;)


Sjenna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!;) Mam na imię Agnieszka, 15(prawie 16 lat), numer buta 39,5(co nawiasem mówiąc sprawia mi trochę problemów przy doborze obuwia xD), uwielbiam wszystko to, co związane ze sztuką i dobrą muzyką,lubię dużo jeść, szczególnie dużo tego słodkiego i czekoladowego(choć obecnie mój żołądek przyswaja tylko jeden mały posiłek dziennie), niepoukładane w głowie i trochę problemów...

Dokładnie mówiąc rok temu zachorowałam na depresję, która ciągnie się do dziś, choć ten najcięższy czas mam już chyba za sobą...

Włączają się w to trzy próby samobójcze, w tym jedna, która zakończyła się szpitalem. Obecnie muszę chodzić do szkoły, co jest bardzo uciążliwe ze względu na ostre bóle brzucha i głowy, omdlenia i inne dolegliwości, zamykam się na przerwie w łazience, mam taki dziwny dryg mycia rąk. Ratuje mnie to, że naprawdę wiem, że moja sytuacja nie jest najgorsza i inni mają o wiele ciężej, przez co czuję się straszną egoistką pisząc tutaj. Jest po prostu ciężko, każdy dzień to walka. Szkoła, w domu lekcje, przygotować się psychicznie na kolejny dzień i tak w kółko. Nie widzę jakoś końca tej sytuacji. Uff...wyrzuciłam to z siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesteśmy w podobnym wieku. :D
numer buta 39,5(co nawiasem mówiąc sprawia mi trochę problemów przy doborze obuwia xD)

Mi to dopiero może sprawiać problem. Mam rozmiar 46 :D

 

to tak jak mój brat xD. Ale połowę długości jego stopy zajmują palce, jak na mój gust powinni go wpisać do księgi Guinessa(czy jak tam się to pisze). Fajno, że jest tu ktoś w podobnym wieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×