[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Duchowy POWER

przez Mataforgana 10 sie 2011, 13:16
Szlachetny gest, powodzenia!
Mataforgana

[Kraków]

przez roster82 11 sie 2011, 00:12
Poszukuje psychologa/psychoterapuety z doswiadczeniem medytacyjnym (najchetniej medytacje buddyjskie), ktory pomoze mi bezpiecznie rozpoczac medytacje.

[Kraków]

przez matte 17 sie 2011, 08:30
Witaj Roster82
tak się składa, że mam za sobą terapię u Dra Mateusza Borowca, której elementem była najpierw nauka relaksacji, a później rownież medytacji. Parę lat temu istaniał w Krakowie niejaki Międzynarodowy Klub Zen gdzie odbywaly się medytacjie buddyjskie, terapeuta zachęcił mnie do udziału w nich i przyznaję, że okazało się to niezwykle pomocne. Tzn. nie twierdzę, że wszystkie problemy od razu znikły, pare razy od tej pory złapałem niezłego doła, trochę mi zajęło zanim się nauczyłem codziennej praktyki. Bo początkowo jak było lepiej, to zapominałem o medytacji i po paru tygodniach budziłem się z ręką w nocniku, biegłem do terapeuty, a on się pytał "medytujesz? znajdujesz czs dla siebie?" ...
Teraz już radzę sobie dobrze sam, czytam Dalajlamę i Kabat-Zina i staram się praktykować regularnie.
Przyznaję, że pomoc terapeuty w nauce medytacji i motywowaniu do niej była mi niezbedna.
A to namiary na mojego terapeutę: http://www.arche.krakow.pl/psychoterapia.html tel. 608 338 593
pozdrawiam
Mat

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez Im_Back 17 sie 2011, 10:48
Cześć Kraków .
Mam pytanie czy ktoś może zna kogoś w Krk .
Kto przygarnąłby dziewczynę studiując w Krk za jakieś symboliczne opłaty ?
Chłopcom chcącym coś z tego mieć -dziękujemy .

Jak ktoś chce pomóc proszę o kontakt na PW

Ps
Dziewczyna na prawdę potrzebuje pomocy
Im_Back

BIOFEEDBACK - terapia mózgu

przez impuls 07 paź 2011, 21:59
Zapraszamy do skorzystania i zbadania swoich fal mózgowych w Kalwarii Zebrzydowskiej pod Krakowem - http://biofeedback-impuls.pl/
Ostatnio edytowano 07 paź 2011, 22:03 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Psychologia

Kraków: Andrzej Uberna - ktoś był?

przez Zatan 21 paź 2011, 13:09
Tak byłem.
Bardzo mi pomógł. Jest genialnym terapeutą, najlepszy u jakiego byłem.

[Kraków]

przez milhouse 02 lis 2011, 16:18
Witam,

Czy ktoś miał kontakt z P.Szmukstą-Solak?

Jak wrażenia po wizycie?
Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem.”
John D. Rockefeller

[Kraków]

przez girl anachronism 08 lis 2011, 10:39
Szukam terapeuty w Krakowie, może być prywatnie. Potrzebna mi osoba otwarta, słuchająca, wolałabym mężczyznę, bo łatwiej mi się otworzyć.

I jeszcze pytanie - czy do psychoterapeuty trzeba iść z postawioną przez psychiatrę diagnozą?
wild hearts can't be broken.

F31

[Kraków]

przez Melankoliann 17 lis 2011, 17:03
Szukam dobrego psychiatry, mężczyzny (w Krakowie)... Jeśli ktoś ma jakieś namiary, to będę bardzo wdzięczna za pomoc... jestem na skraju.
Podpisu niet.

[Kraków]

przez err 17 lis 2011, 18:45
Co do psychiatry to może Chmielewski?
err

[Kraków]

przez okularnica 09 gru 2011, 21:43
Jeszcze jakieś opinie? Szukałam dzisiaj cały dzień psychologów, znalazłam sporo, ale jest mało opinii o nich. Już nie mówiąc o tym, że chciałabym na NFZ... Ale jeśli znacie dobrych przyjmujących prywatnie to też piszcie...

[Kraków]

przez err 10 gru 2011, 11:29
A ja zaś poszukuje w miarę taniego psychiatrę - który po usłyszeniu mojej historii będzie kontynuował leczenie i przepisywał mi Xanax/Clonazepam/Stilnox/Relanium itd. Zna ktoś takiego? Może być też trochę drożej, ale wtedy na 100% z kilkoma lekami chce wyjść. Może być kobieta, aczkolwiek facet bardziej jest "przepisujący". I koniecznie jakiś młody - bo te stare psychiatry to nie chcą przepisywać. Ale jak znacie starego przepisującego też biorę.
err

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny

przez baisa69 15 gru 2011, 22:06
Witam!
Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zapraszam do mojego gabinetu w Krakowie!
Pomagam osobom cierpiącym na depresję, nerwicę, zaburzenia odżywiania i zmagającym się z kryzysami, problemami emocjonalnymi, życiowymi, rodzinnymi.....

Jeśli:
• Cierpisz z powodu lęku, niepokoju, napięcia emocjonalnego
• Czujesz się zmęczony, zniechęcony, nieszczęśliwy,
• Dręczą się natrętne myśli, czynności lub fobie,
• Cierpisz z powodu wahań nastroju,
• Jesteś zestresowany i przeciążony trudnościami codziennego życia
• Odczuwasz brak poczucia satysfakcji z życia,
• Masz trudności w relacjach interpersonalnych,
• Masz trudności w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu swoich problemów,
• Przeżywasz kryzys spowodowany różnymi sytuacjami życiowymi,
• Jeśli poszukujesz swojej tożsamości lub pragniesz zmienić coś w swoim życiu
Zapraszam do mojego gabinetu - razem spróbujemy znaleźć rozwiązanie Twoich problemów, odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania

• Jeśli potrzebujesz porady psychologicznej, chcesz się skonsultować w jakiejś sprawie dotyczącej zdrowia psychicznego, niepokoi się zachowanie Twoich bliskich, chcesz dowiedzieć się jak postępować z osobą z dysfunkcjami lub zaburzeniami natury psychologicznej zapraszam na konsultację.

Obecnie polecam e-poradę w promocyjnej cenie!

Zapraszam Cię także do stworzenia i przeanalizowania swojego genogramu!

Kontakt:
Barbara Szczukin
www: http://gabinet-psychoterapii-przystan.blogspot.com/
e-mail: gabinet.ostoja@gmail.com
tel.: 502-425-081

[Kraków]

przez okularnica 21 gru 2011, 20:36
Jeszcze jakieś propozycje? Poszukuję dobrej psychoterapeutki, która ukończyła psychologię, a nie inny kierunek studiów i doszkalała się z psychoterapii. I jest dobra w swojej pracy:)

Sortuj wg