jest sens? cześć...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

jest sens? cześć...

przez keep_bleeding 12 wrz 2014, 21:23
czołem...

jestem homoseksualnym bulimikiem z 3-letnim stażem, dodatkowo choruję na alkoholizm, zaburzenia osobowości wynikające z przewlekłego nadużywania alkoholu i łączenia go z lekami. od 3 lat sypiam wyłącznie na zopiklonie (7,5 mg); nie leczę się pod okiem psychiatry, sam dobrałem sobie 40 mg fluoksetyny rano, 5-10 mg klorazepamu wieczorem celem ukojenia natrętnych myśli i lęków, a wieczorem wspomniany już zopiklon. piłem ciągami, ostatni trwał miesiąc, problematycznie, bo nie potrafiłem przestać, spełniam symptomy alkoholizmu. do lekarza specjalisty w swoim mieście iść nie mogę, bo we wspomnianej placówce pracuje bliska mi osoba... mieścina też nie za duża, więc wszystko mogłoby się wydać, a moja perfekcyjna wizja siebie nie dopuszcza takiej opcji. tak bardzo chciałbym czuć się choć trochę lepiej z samym siebie, móc spojrzeć w lustro bez nienawiści, wstrętu, nie stroić się godzinami przed lustrem i nie oglądać godzinami swojego obrzydliwego ciała. tak bardzo chciałbym mieć kogoś, kto byłby przy mnie, ale jako jednostka nieakceptująca siebie jestem niezdolny do stworzenia dłuższej, stałej relacji... nie oczekuję pomocy, potrzebuję raczej wirtualnych przyjaciół, którzy nie będą ode mnie wymagać tyle, ile wymaga świat... pozdrawiam :?

jest sens? cześć...

przez Psychoanalepsja_SS 14 wrz 2014, 19:14
Witaj na forum :).

jest sens? cześć...

przez Meisie 18 wrz 2014, 19:19
Piszesz że chciałbyś czuć się lepiej z samym sobą, więc może jednak warto poszukać pomocy? Skontaktuj się ze specjalistą który zajmuje się terapią uzależnień, robisz sobie krzywdę tymi lekami. Może poszukaj placówek w najbliższym większym mieście?
"A ship in harbor is safe, but that is not what ships are built for." - John A. Shedd

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

jest sens? cześć...

przez keep_bleeding 26 wrz 2014, 00:27
Tylko mnie napawa taki strach, że otoczenie i świat mogłoby się dowiedzieć, że nie jestem tak perfekcyjny, na jakiego wyglądam, jakiego udaję, na jakiego się kreuję. Lęk przed utratą szacunku rodziców, rodziny, znajomych, strach przed utratą opinii osoby o dobrych wynikach w nauce, stypendyście, perfekcjoniście....

jest sens? cześć...

przez AtroposIsDead 26 wrz 2014, 02:44
Witaj! ;)

No ale to uważasz, że lepiej się kryć za domkiem z kart, który składa się z pozorów idealnego życia i kariery? Słabo to widzę. Bulimia + alkoholizm (o ile go masz) to zabójcze dla organizmu i bardzo szybko może się źle skończyć.

Jednostki nieakceptujące siebie powinny się chyba właśnie bardziej przywiązywać do innych osób i się od nich uzależniać, ale w sumie, co ja tam wiem. A szukałeś miłości w Internecie? To głupio brzmi, ale zajrzyj może na queer czy inne kumpello ;)
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Sortuj wg