Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez hankmoody 08 wrz 2014, 10:59
Cześć wszystkim.

W sumie nie wiem dlaczego zarejestrowałem się na tym forum, może dlatego, że licze na to że mi to pomoze.:)
Od zawsze byłem niesmiały, mój ojciec jest alkoholikiem. Mam 29 lat, mam nerwicę, boje się wyjść z, domu boję się wszelkich autorytetów, nie moge znaleść pracy bo jak pójde na rozmowę to nie moge wydusic z siebie żadnego slowa, co powoduje, że nie szukam pracy bo się boję że nie będę mógł wydusić słowa. Koło się zamyka.

Ale mam tez wspaniałą żonę i dwójke wspanialych dzieci i w sumie tylko to trzyma mnie przy życiu.

Pozdro

Cześć

przez ekspert_abcZdrowie 08 wrz 2014, 21:20
Witaj hankmoody!

Napisałeś, że chorujesz na nerwicę, która odbiera Ci dowagę, np. by poszukać pracy. Czy leczysz się jakoś? Pamiętaj, że masz dla kogo walczyć - masz wspaniałą rodzinę, dla której na pewno warto się starać. ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

Cześć

przez tahela 09 wrz 2014, 00:39
powodzenia, trzymaj sie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez hankmoody 09 wrz 2014, 08:34
Dzięki za słowa wsparcia. Leczę się, ale to bardzo dłuuugi i trudny proces:)

Cześć

przez Makabra 09 wrz 2014, 09:15
Witaj :papa: Jakim cudem znalazłeś żonę, skoro jesteś taki nieśmiały?
Makabra

Cześć

przez hankmoody 09 wrz 2014, 10:17
Haha to ona znalazła mnie. :D Ja mma straszne problemy w kontaktach z kobietami, nawet rozmowa przychodzi mi trudno.

Cześć

przez agusiaww 09 wrz 2014, 14:47
hankmoody napisał(a):Cześć wszystkim.

W sumie nie wiem dlaczego zarejestrowałem się na tym forum, może dlatego, że licze na to że mi to pomoze.:)
Od zawsze byłem niesmiały, mój ojciec jest alkoholikiem. Mam 29 lat, mam nerwicę, boje się wyjść z, domu boję się wszelkich autorytetów, nie moge znaleść pracy bo jak pójde na rozmowę to nie moge wydusic z siebie żadnego slowa, co powoduje, że nie szukam pracy bo się boję że nie będę mógł wydusić słowa. Koło się zamyka.

Ale mam tez wspaniałą żonę i dwójke wspanialych dzieci i w sumie tylko to trzyma mnie przy życiu.

Pozdro

masz zone i dzieci, trzeba sie leczyc. Oczywiscie ze to proces, nic nie przychodzi łatwom rozmowy cwicz w domu z zona.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Cześć

przez Makabra 09 wrz 2014, 18:36
hankmoody napisał(a):Haha to ona znalazła mnie. :D Ja mma straszne problemy w kontaktach z kobietami, nawet rozmowa przychodzi mi trudno.

Też chciałabym, żeby mnie ktoś tak znalazł :D

Agusiaww, lepiej niech on nie rozmawia z innymi paniami tak, jak z żoną, bo to się może źle skończyć :P
Makabra

Cześć

przez goodluck 09 wrz 2014, 19:33
hankmoody napisał(a):Haha to ona znalazła mnie. :D Ja mma straszne problemy w kontaktach z kobietami, nawet rozmowa przychodzi mi trudno.

Gdzie Cię znalazła? To też tam pójdę może ktoś mnie znajdzie :mrgreen:

Ps. Oglądasz Californication? :D
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Cześć

przez hankmoody 10 wrz 2014, 08:27
Makabra napisał(a):

Też chciałabym, żeby mnie ktoś tak znalazł :D

Agusiaww, lepiej niech on nie rozmawia z innymi paniami tak, jak z żoną, bo to się może źle skończyć :P

Już Cię lubie :D

goodluck napisał(a):

Gdzie Cię znalazła? To też tam pójdę może ktoś mnie znajdzie :mrgreen:

Ps. Oglądasz Californication? :D

W lubelskich akademikach dzieją się różne dziwne rzeczy :smile: Oglądałem pierwsze trzy serie, narazie nie mam czasu żeby dokończyć.

Sortuj wg