Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

hankmoody

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. jasaw, Wziałem 5 mg i prawie usnałem na stojaco. ale jednoczesnie uspokojenie jak po benzo, bardzo pozytywnie.
 2. Zbychu skoro 30 mg na Ciebie nie działa po co brac wiecej. ?
 3. Dzięki cytrynka, tak sprobuje. Lekarz kazal mi brac 5 mg przez tydzien, ale che jak najszybciej przestac brac leki.
 4. Dzięki beladin/ uświadomiłaś/eś mi rzeczy o których nie miałem pojęcia. Przemysle ten temat.
 5. Uznanie ojcostwa następuje, gdy mężczyzna, od którego dziecko pochodzi, oświadczy przed kierownikiem urzędu stanu cywilnego, że jest ojcem dziecka, a matka dziecka potwierdzi jednocześnie albo w ciągu trzech miesięcy od dnia oświadczenia mężczyzny, że ojcem dziecka jest ten mężczyzna. § 2. Kierownik urzędu stanu cywilnego wyjaśnia osobom zamierzającym złożyć oświadczenia konieczne do uznania ojcostwa przepisy regulujące obowiązki i prawa wynikające z uznania, przepisy o nazwisku dziecka oraz różnicę pomiędzy uznaniem ojcostwa a przysposobieniem dziecka. § 3. Kierownik urzędu stanu cywilnego odmawia przyjęcia oświadczeń koniecznych do uznania ojcostwa, jeżeli uznanie jest niedopuszczalne albo gdy powziął wątpliwość co do pochodzenia dziecka. § 4. Uznanie ojcostwa może nastąpić także przed sądem opiekuńczym, a za granicą również przed polskim konsulem lub osobą wyznaczoną do wykonywania funkcji konsula, jeżeli uznanie dotyczy dziecka, którego oboje rodzice albo jedno z nich są obywatelami polskimi. Przepisy § 1-3 stosuje się odpowiednio. art. 77 § 1. Oświadczenie konieczne do uznania ojcostwa może złożyć osoba, która ukończyła szesnaście lat i nie istnieją podstawy do jej całkowitego ubezwłasnowolnienia. § 2. Osoba, o której mowa w § 1, jeżeli nie ma pełnej zdolności do czynności prawnych, może złożyć oświadczenie konieczne do uznania ojcostwa tylko przed sądem opiekuńczym. art. 78 § 1. Mężczyzna, który uznał ojcostwo, może wytoczyć powództwo o ustalenie bezskuteczności uznania w terminie sześciu miesięcy od dnia, w którym dowiedział się, że dziecko od niego nie pochodzi. W razie uznania ojcostwa przed urodzeniem się dziecka już poczętego bieg tego terminu nie może rozpocząć się przed urodzeniem się dziecka. § 2. Przepisy art. 64 i 65 stosuje się odpowiednio. art. 82 § 1. Mężczyzna, który uznał ojcostwo, wytacza powództwo o ustalenie bezskuteczności uznania przeciwko dziecku i matce, a jeżeli matka nie żyje - przeciwko dziecku.
 6. Może dlatego, że nie chcę nikogo zawieśc. Muszę mieć jak najlepszy plan, żeby robić wszystko najlepiej jak potrafię. Jezeli coś mi wychodzi tzn, że znów nawaliłem i jestem gorszy od innych. co wtedy do siebie mówie? Hmm, pewnie "k..a mać".
 7. Mam pytanie odstawiam od niedzieli esci. Jestem na 5 mg i nie mam żadnych objawów odstawiennych, czy moge to już calkiem odstawić, czy poczekać jeszcze?
 8. Mam hydroksyzynę w syropie, chyba 5 ml to 10 mg hydroksyzyny. Jaka dawka mnie uspokoi a nie uspi, nie miałem wczesniej przyjemności tego nigdy zazywać.
 9. Jestem zdenerwowany glównie tym ,że moj plan się nie powiódł. Nie chodzi o to, że sobie nie poradzę ze zmianą, tylko o to że nie wszystko potoczyło się tak jak chciałem
 10. Mój problem z natretnymi myslami wygląda następująco. Powiedzmy, że musze pojechac do sklepu na zakupy. Musze mieć wczesniej wszystko zaplanowane. O której wstanę dokładnie, o której wsiądę do amochodu, ile potrwa dojazd, co mam powiedzieć w sklepie , gdzie mam pójść. Rozkładanie wszystkiego na czynniki pierwsze. Największe problemy są wtedy gdy coś pójdzie nie po mojej mysli( a napewno tak będzie) wtedy ogarnia mnie wsciekłaość i panika. Tak jakbym musiał mieć wszystko pod kontrolą.
 11. hankmoody

  Cześć

  Też chciałabym, żeby mnie ktoś tak znalazł Agusiaww, lepiej niech on nie rozmawia z innymi paniami tak, jak z żoną, bo to się może źle skończyć Już Cię lubie Gdzie Cię znalazła? To też tam pójdę może ktoś mnie znajdzie Ps. Oglądasz Californication? W lubelskich akademikach dzieją się różne dziwne rzeczy Oglądałem pierwsze trzy serie, narazie nie mam czasu żeby dokończyć.
 12. hankmoody

  Materiały o DDA/DDD

  Super sa te materiały. Czuję się dokładnie tak samo. Mam ciagle problem z wyrażaniem swoich uczuć i ciagle czuję niepokoj przed czymś nieokreslonym. Tak jak zawsze wracałem ze szkoły do domu i nie wiedziałem co tam zastanę. Po prostu ciagle ogarnia mnie lek przed nieznanym
 13. hankmoody

  Cześć

  Haha to ona znalazła mnie. Ja mma straszne problemy w kontaktach z kobietami, nawet rozmowa przychodzi mi trudno.
 14. hankmoody

  Cześć

  Dzięki za słowa wsparcia. Leczę się, ale to bardzo dłuuugi i trudny proces:)
×