Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez ak88 16 sty 2014, 14:10
Nie wiem, co mogę tu napisać. Wiem jedynie, że jestem już sobą zmęczona i czuję, że zabrnęłam w kozi róg. Chciałabym w końcu odzyskać wiarę w siebie. Czy przy totalnie skopanej samoocenie psychoterapia lub cokolwiek innego przyniesie jakieś efekty? Ludzie określają mnie mianem pesymistki, ale ja jestem prawie pewna, że mam dystymię. Czytając wypowiedzi osób, które na to cierpią, tracę nadzieję, że cokolwiek można z tym zrobić. Czy ktoś naprawdę uważa, że to łagodniejsza postać depresji? Ciągłe dołowanie się i życie w przeświadczeniu, że właściwie nic nie ma większego sensu, serio?
Nie chciałabym jednak konczyć posta tak pesymistycznym akcentem, dlatego dodam, że cieszę się, iż tutaj trafiłam:)

Cześć

przez amelia83 16 sty 2014, 14:19
ak88, witaj i bardzo dobrze trafiłas, i rozgośc się ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Cześć

przez ak88 16 sty 2014, 15:33
Dzięki:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez Auman 16 sty 2014, 15:35
ak88, cześć.
Auman

Sortuj wg