Hej! :D

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Michiko 23 wrz 2013, 10:54
Jako że nie mam pomysłu na kreatywne przywitanie, zacznę zwyczajnie ;) Jestem młoda, stwierdzono u mnie zaburzenia schizotypowe, nerwicę natręctw i depresję.

Schizotypii nie postrzegam w kategoriach choroby, a wręcz lubię ten swój dziwny świat, oryginalny styl i stan naturalnego, wiekuistego przyćpania :P Jedyne co mnie w tej kwestii wkurza to tendencja do przesadnego unikania ludzi i nadmiernego zamykania się w sobie. Szczerze mówiąc chwilowo niemal zupełnie odizolowałam się od społeczeństwa na czas psychicznej rekonwalescencji. Jednak w przeszłości miałam okres czasu, gdy całkiem dobrze dogadywałam się z ludźmi i wierzę, że uda mi się do tego powrócić! :D

Gorzej sprawa wygląda z nerwicą, ale najbardziej dobijająca w tym wszystkim jest deprecha; choróbsko nieprzyjemne samo w sobie, w dodatku wypaliło mi całkowicie artystyczną wenę i aktualnie nie jestem nawet w stanie przelać na papier swoich nieprzyjemnych, choć inspirujących doznań. To powoduje dodatkową frustrację; jedna z niewielu dziedzin w której czuję się całkiem dobra, która daje mi satysfakcję oraz OGROMNĄ przyjemność chwilowo jest poza moim zasięgiem.

Na razie tyle o mnie ;)

przez Powietrzny Kowal 23 wrz 2013, 10:58
Sporo tego...
A chemii ile masz na to przepisane? (i jak długo?) Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Lusesita Dolores 23 wrz 2013, 10:59
Witaj na forum
Ostatnio edytowano 26 wrz 2013, 18:42 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michiko 23 wrz 2013, 12:51
Teraz biorę tylko sulpiryd, ale w przeszłości miałam wiele różnych dragów ;)
I szczerze mówiąc nie zauważyłam na sobie jakiejkolwiek poprawy w związku z ich stosowaniem, możliwe nawet że wiele nieprzyjemnych psychicznych objawów jest skutkiem ubocznym ich działania, plus częstymi ich zmianami.

Na szczęście jakiś czas temu trafiłam na świetną psycholog i liczę teraz na terapię, a co do leków: cóż, całkowicie mnie zawiodły więc jestem w trakcie odstawiania.

przez shadyo 23 wrz 2013, 15:29
''choróbsko nieprzyjemne samo w sobie, w dodatku wypaliło mi całkowicie artystyczną wenę i aktualnie nie jestem nawet w stanie przelać na papier swoich nieprzyjemnych, choć inspirujących doznań''

myślisz, że to się zmieni? ta pustka w głowie, uciekające myśli? wierzysz, że jeszcze odzyskasz wenę?

Sortuj wg