Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez CzlowiekWmasce 30 kwi 2012, 00:35
Może zacznę od tego, że jestem w dość młodym wieku... Wychowywałem się w rodzinie dysfunkcjonalnej gdzie doznawałem przemocy fizycznej, psychicznej i zostały naruszone moje granice związane z seksualnością. Interesuje się psychologią od dość długiego czasu. Pewne zdarzenie zmieniły moje spojrzenie na świat. W wieku 20 lat uświadomiłem sobie co to jest rodzina dysfunkcjonalna i jak wpływa na nasze zachowanie w życiu dorosłym brzemię z dzieciństwa. Uświadomiłem sobie to, że żyjemy w ciągłej nieświadomości i udajemy, tylko, że jest OK! A tak naprawdę nie jest... Dobrowolnie poszedłem sam z sobą do psychologa, aby mi pomógł. Miałem problemy z agresją i ekspresją emocji. Wyrastały w okół mnie potężne mury gniewu i nieśmiałości, które zburzyłem po przez naukę samego siebie. Sterta książek związanych z psychologią pomogła mi dojść do siebie i być funkcjonalną osobą.
Mam za sobą jeden toksyczny związek z kobietą, która również przeżyła ciężkie chwile, ale te chwile zniszczyły ją, bo nie potrafiła zatrzymać się w życiu i stawić im czoła. Ogółem zakładam tutaj konto nie, aby prosić o pomoc w ręcz odwrotnie, aby ją nieść. Również piszę prace psychologiczne, które zapewne będę tutaj zamieszczał, aby zapoznać się z opinią publiczną i wymienić się wspólnymi poglądami oraz dopełnić swoja wiedzę.
Mam zamiar iść na psychologię za rok, więc jak dla mnie to będzie świetny trening i rozwinięcie swoich umiejętności.
Pozdrawiam
Mam ciało i głowę, a więc robię z tego pożytek.
http://incognitowita.blogspot.com/

Witam

przez Artemizja 30 kwi 2012, 00:44
CzlowiekWmasce, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witam

przez Pieprz 30 kwi 2012, 09:54
Witam i liczę na ciekawą dyskusję :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg