Dla odmiany... żegnam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Dla odmiany... żegnam

przez Majster 09 mar 2010, 20:53
al_bundy123 napisał(a):Vasques
Tak obserwuje niektóre twoje posty bo wszystkich bym oczywiście nie dał rady i dochodzę do wniosku być może błędnego, że powinieneś przenieś ciężar swojego życia z internetu w tym między innymi z tego forum w świat realny. Wierz mi lub nie ale tak będzie dla Ciebie lepiej. To tyle mego.
Pozdrawiam
G

Jestem przekonany, ze tak mysli wiele osob tutaj, ale to al_bundy123 te mysli dokladnie zwerbalizowal. Chwala mu za to, podpisuje sie obiema rekami. Glownie dlatego, ze widze w tym chlopcu zagubionego czlowieka poszukujacego wsparcia i zrozumienia. Prawdziwe relacje przyjazni i kolezenstwa znajdzie jednak tylko w realu. Te sieciowe niestety do trwalych zbyt czesto nie naleza.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez opty 09 mar 2010, 20:57
heh, oczekujecie doroslego i powaznego zachowania od ludzi z nerwicami, czesto rozchwianych emocjonalnie, zagubionych i zdezorientowanych, z fobiami itd itd. pomijajac juz ich wiek. dobre.
fakt, donioslosc i powaga tego tematu powala - brakuje tylko uroczystego apelu :) ale w koncu to forum z podwyzszonym poziomem emocji.
Feith i Vasques wg mnie z calego zamieszania powinniscie wyciagnac wnioski na przyszlosc, nie macie wplywu na to co sie juz wydarzylo.
beznadziejne, ciche, czyje nie wiadomo,
to znowu wołanie, wołanie o pomoc...

przez VasqueS 09 mar 2010, 21:20
Ok ja spadam może za jakiś czas wrócę na to forum wolę dać Innym szanse, ja nie wiem gdzie moge znaleźć przyjazn gdy nei wychodzę z domu
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg