Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy rodzinne


Niegazowana

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem i niepotrafie sama sobie z nim poradzić więc szukam porad psychologów.

Wygląda to następująco:

Mam 18 lat. Myślę nad wyprowadzką do chłopaka. Sytuacja jest powazna poniewaz mam wielkie problemy z rodzina. z ktora nielaczy mnie zadna wiez. wszystkie awantury sparwily ze w moim domu trzyma mnie tylko ze jestem tu zameldowana. rodzice stwierdzili ze jesli sie wyprowadze przed zdaniem matury tutaj gdzie mieszkam to kontakt za soba urywam i poprostu jak bysmy sie nigdy nieznali. w szkole zawalilam jeden rok wiec powtarzam ta sama klase idzie mi dokladnie tak samo jak rok temu wiec dostalam od dyrekcji czas do 26lutego na to zeby sie poprawic a jesli nie to bede musiala zabrac papiery. jestem przekonana ze niechce robic tej szkoly... poporstu to byl najwiekszy blad w moim zyciu ze do niej poszlam. zostaje mi wtakim badz razie zaoczna szkola chce zrobic ja u chlopaka (powiedzial ze finansowo napewno da rade nas utrzymac) znalazla bym tam prace w tygodniu a na weekendy robila bym szkole dalibysmy rade napewno poniewaz mieszkalibysmy poczatkowo z jego rodzicami z ktorymi swietnie sie dogaduje i oni niemaja nic przeciwko temu. niewiem teraz co robic.. zostac tu z rodzicami ktorzy wykonczą mnie psychicznie dopoki nieskoncze tu jakiejs szkoly i niezdam matury czy wyniesc sie do chlopaka gdzie bede szczesliwa i w spokoju bede mogla kontynuowac nauke?... Bardzo prosila bym o kontakt na maila... zalezy mi na tym... (poczta216@onet.eu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×