Witam wszystkich:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich:)

przez becia17 01 lut 2010, 21:59
Witam wszystkich:)Jestem tutaj nowa!Lekarz stwierdził u mnie nerwicę serca(nerwica lękowa)biorę citabax 10,mam nadzieję,ze wszystko wróci do normy.Mam kochana rodzinę,mam dla kogo zyc!!!Ostanio to co się ze mna dzieje to jest masakra,mam problemy z zasypianiem,budze sie w nocy,serce wali mi tak jakby miało mi zaraz wyskoczyc,często niestety tracę przytomnosc,tak bardzo boje się zostawac sama w domu...masakra,ale mam nadzieję,ze dam sobię z tym radę:)Jak czytam te Wasze posty,to tak jakbym je sama ja napisała:)cieszę się,ze jest to forum....

Re: Witam wszystkich:)

przez beatrix 01 lut 2010, 22:18
hej hej :smile: na bank znajdziesz tu osoby z podobnymi problemami, widać że masz siłę więc sobie poradzisz ;)
beatrix

przez aviska 01 lut 2010, 22:19
Witaj na forum :)
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez becia17 01 lut 2010, 22:22
Co do siły to róznie bywa,ale myslę,ze sobie poradzę:)Też się cieszę,ze jestem na tym forum:)

Sortuj wg