To znowu ja.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

To znowu ja.

przez KAYUNIA 22 paź 2007, 23:12
CHYBA JEDNAK OPISZE TO CO MNIE SPOTKALO, JESZCZE RAZ. tAK SZYBCIUTKO,W PARU ZDANIACH. 2000R - DZIWNE OBJAWY DRETWIENIA TWARZY I BRAKU CZUCIA KONCZYN. SZPITAL, BADANIA, STWIERDZENIE NERWICY. BRAK LECZENIA. NIKT NIE WYJASNIJ JAK MOZNA TEMU ZARADZIC. ODPOSCILO NA JAKIS CZAS. 2002R PIERWSZY NAPAD LEKU (PAMIETAM DO DZIS GDZIE I KIEDY, ALE NIE WIEM CZEMU). STUDIA, EGZAMINY I CORAC WIECEJ ATAKOW (HIPERWENTYLOWANIE, ZMECZENIE, NADWRAZLIWOSC CZUCIOWO DZWIEKOWA ITP.). WIZYTA U PSYCHOLOGA Z WLASNEJ WOLII (STUDIOWALAM PSYCHOLOGIE I WIEDZIALAM ZE COS SIE ZE MNA DZIEJE - CO ZA ABSURD!ALE POMOC SOBIE NIE UMIALAM), PSYCHIATRA, LEKI(COZ ZA UKOJENIE!!!BLOGI STAN SPOKOJU). PRZESZLO. 2003 - 2007 ZYCIE, RAZ GORZEJ RAZ LEPIEJ. NERWICA STAJE SIE CZESCIA MNIE. UCZE SIE Z NIA ZYC. NIESTETY KIEPSKI ZE MNIE UCZEN. WOLE WALCZYC. I TAK DO DZISIAJ. OBJAWY ZNOWU SIE NASILAJA.POSZLAM WCZORAJ DO PSYCHOLOGA. ALE LUDZIE CO TU SIE DZIEJE - WIZYTY SA TAK DROGIE ZE NA SAMA MYSL ZNOWU SIE STRESUJE I MAM NAPADY PANIKI!I JAK TU SIE WYGRZEBAC Z TEGO. ALE WIECIE CO W TYM JEST NAJLEPSZE. TAKIE MOJE MALE SZCZESCIE W NIESCZESCIU. MAM WSPANIALA SIOSTRE KTORA MNIE W TYM WSPIERA I BIEDULKA TEZ NIESTETY CIERPI NA NERWICE. I ZEBY BYLO JESZCZE SMIESZNEJ DO W ZESPOLE JESZCZE MAMY TATE. JAK DLA MNIE COS TU SMIERDZI. CZY NERWICA MOZE BYC ZAPISANA W GENACH> LUDZIE NIECH KTOS WKONCU ROZWIAZE TE ZAGADKE ZA NIM BEDZIE ZA POZNO.!!!UFF. DZIEKI ZA WYSLUCHANIE

przez Pstryk 23 paź 2007, 18:33
KAYUNIA, przywitałam się z Tobą w innym poście, hm, też powitalnym (?).

Owszem, leczenie dużo kosztuje, ale można znaleźć dobrego specjalistę na kasę chorych. Cieszę się, że nie jesteś sama w tej drodze, że masz siostrę i ojca, którzy są przy Tobie fizycznie. To ważne.
Pstryk

przez polla31 26 paź 2007, 15:36
Cześć KAYUNIA.Miło CiE poznać.
Moim zdaniem jesteś szczęściarą co się zowie.Mieć w największej potrzebie tyle wsparcia i zrozumienia od najbliższych to fart.Chociaż wiadomo,lepiej tego nie przeżywać wogóle co potrafi zaserwować nerwiczka.Jażeli chodzi o geny to u mnie chyba wszyscy mieli, albo mają nerwicę w różnych nasileniach, ale nikt o tym nie rozmawia.
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SZCZESCIE W NIESZCZESCIU

przez KAYUNIA 28 paź 2007, 17:46
HEJ polla31. CHCE ZEBYS WIEDZIALA ZE NIE OD ZAWSZE TAK MILAM. TATO MOJ CHOROWAL NA NERWICE OD BARDZO DAWNA I RODZICE ZAWSZE TO BARDZO UKRYWALI. PRZEZ WIEKI MYSLALAM ZE ON POPROSTU CHORUJE NA SERCE(ZAWAL ALNO COS W TYM STYLU).MOJA SIOSTRA I JA CIRPIALYSMY W TYM SAMYM CZASIE TYLE ZE JA MIALAM BARDZO SILNE OBJAWY FIZYCZNE I W SUMIE TO NAS TROCHE URATOWALO BO ZACZELISMY O TYM MOWIC. RODZINIE MUSIALAM SIE PRZYZNAC BO WKORWIALO MNIE TO UKRYWANIE A JA JESTEM RACZEJ GADULA SZCZERA WIEC PRZELAMAL LODY. BALAM SIE BO MYSLALAM ZE SE POMYSLA ZE JESTEM NIENORMALNA ALE SPOTKALAM SIE ZE ZROZUMIEMNIEM. TERAZ JESZCZE MAM W PLANIE POGADAC POWAZNIE Z MAMA, ALE TAK BARDZO POWAZNIE. CZEGO NIGDY JESZCZE NIE ZROBILAM I MYSLE ZE TO PRZYNIESIE MI DUZA ULGE. BOJE SIE, ZWLASZCZA TEGO ZE Z NERWOW MOGE DOSTAC ATAKU PANIKI NP DUSZNOSCI ALE CHCE TO ZROBIC. O RANY LUDZISKA PRZECIEZ TO MOJA MAMA!!!!!ONA I WOGOLE RODZINKA TA NAJBLIZSZA MUSZA WIEDZIEC!!!MOZE WSPOLNIE ODKRYJEMY CO NAS TAK DRECZY!MOZE TO TYLKO JAKIES UKRYWANE OD LAT EMOCJE! ZYCZCIE MI POWODZENI

przez rolingstone 29 paź 2007, 12:34
Życzymy! Tylko pisz bez capslocka, plizzzz!
Nerwicę można pokonać :)

przez morpheus 29 paź 2007, 18:44
oj tak bez capsa prosimy :P no i życzymy!!!!!!
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez KAYUNIA 29 paź 2007, 21:56
oj....przepraszam was wszystkich za te wielkie litery. :oops: nowicjuszka nie wiedzialam biedna co to znaczy. Jovita dziekuje za oswieceenie mnie!!!ten caps to czesto wlaczony tak bez powodu a ja leniwa nie zmienialam tego. sorki!

Sortuj wg