Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 lut 2016, 12:52
Dzień dobry!!!

I co tam moi drodzy - śpicie, czy w ferworze zajęć?
U mnie chłodno, ale piękne słoneczko, trzeba jakiś fajny spacer uskutecznić i zacząć fotony kolekcjonować. :great:
Jedyne co upierdliwe, że wstawać mi się nie chce, powolna jestem, nadal energia uśpiona, jak buchnie to mnie rozniesie. :D
Wczoraj upichciłam gar fasolki po bretońsku, więc mam obiadek, tak że poza drobnymi zajęciami domowymi pozostaje mi tylko przyjemnie spędzać czas.

Miłego dnia!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 lut 2016, 13:46
kosmostrada, cześć :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 27 lut 2016, 13:49
JERZY62, kosmostrada, hej wam
Ja za 2 godziny jadę do chłopaka
Będziemy robić kurczaka w jarzynach.
Ale nie mam apetytu coś.
Zostaje do poniedziałku.
Będziemy oglądać walki wreslingowe.
W Krakowie też słonecznie.
Jakie plany na weekend macie???
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 lut 2016, 13:58
Lusesita Dolores, mimo to że brakuje Ci apetytu życzę smacznego. A może apetyt przyjdzie ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 27 lut 2016, 14:01
JERZY62, dzięki...
Na śniadanie zjadłam karpia
I teraz już chyba nie przelkne nic
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 27 lut 2016, 14:02
A ty co masz na obiad
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 lut 2016, 14:03
Lusesita Dolores, a to dlatego, jesteś pojedzona i po prostu nie masz ochoty jeść :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 27 lut 2016, 14:31
Dzień dobry :D

Właśnie zakończyłam dyżur z Wnuczkiem /Rodzice byli na pogrzebie daleko, więc Maluszek od piątku był z nami/. Odpocznę oglądając skoki, obiad mam - krupnik i hamburgery-drugi raz kupiłam w Biedronce super produkt, należy jedynie wrzucić na patelnię grillową, z cebulką, naprawdę to jest dobre...
Wieczorem zamierzam upiec jakieś fit ciasteczka dla przyszłej Mamy mojego drugiego Wnuka :lol:
Wyjdę jednak na krótki spacerek, bo słoneczko piękne, a muszę kupić jakąś ciekawą mąkę w Almie.

Niezmiennie cierpię z powodu relacji z Synową...cały czas oczekuję czegoś, czego nie otrzymam. Teoria opanowana, ale życie jest życiem...eh :cry:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 lut 2016, 14:32
Dzień dobry sobotnio! :papa:

Chłodno, ale fajnie, słoneczko już wiosennie świeci. Wróciłam z ryneczku, kupiłam wiejskie jajki ;) w garmażerce śledziki z czosnkiem i sałatkę jarzynową.
Będzie wyżerka w weekend.
Jeszcze też mi brakuje energii do działania, ale małymi kroczkami zapewne przyjdzie.
W nocy o 3 miałam pobudkę z powodu bólu głowy (typowy ból od szyjnego). Wzięłam procha, zmieniłam poduszkę na ortopedyczną i po 4ej usnęłam. Udało mi się pospać jeszcze do 8,20.

Miłego dnia, pozdrawiam. :papa:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 27 lut 2016, 14:37
mirunia, witaj Kochana!!! Ja też miałam pobudkę ok.3, Maleństwo obudziło się i przez godzinę próbowałam wszystkiego, by Go namówić do snu :D Obudził o 7, więc nie była to noc dobrze przespana.
Jestem niewyspana i połamana, ale cieszę się, że jeszcze nadaję się do opieki nad dziećmi...

Energię mam, już nie taką jak kiedyś miruniu, ale coś daje mi się wykrzesać z siebie :lol:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 lut 2016, 14:46
misty-eyed, witaj Aniu! Razem pisałyśmy. :D
Staram się też wydobyć z siebie energię na tyle, na ile mogę. Robię sobie przerwy w pracach domowych i jakoś leci powoli.
No to miałyśmy nockę z "atrakcjami", dobrze, że jeszcze usnęłam.
Może o tych oczekiwaniach od Synowej dobrze by było porozmawiać z Synem - tak delikatnie. Nie zadręczaj się Kochana, bo to "temat woda".

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 27 lut 2016, 15:08
mirunia, nigdy nie wiem, czy to czasem moja nadwrażliwość się nie włącza, a nie chcę psuć Ich dobrych relacji...
Przerabiałam ten problem na terapii, wiem, że nie mogę zmieniać innych, a że, często moje oczekiwania są odmienne od rzeczywistości - muszę sobie z tym poradzić sama... Nie wszyscy są mili, ciepli, serdeczni, niestety...nie wszyscy musza mnie lubić.
Jestem idealistką, mój stosunek do życia, ludzi jest moim, a inni mają swój, który nie musi być zbieżny z moim. To takie proste, a jednak ja mam problem, właśnie ja mam problem...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 lut 2016, 16:03
misty-eyed, jest tak, jak piszesz... to nasza nadwrażliwość jest powodem różnych problemów z emocjami. Ludzie bywają przecież różni, mają różne charaktery i z tym się trzeba pogodzić, a że nas czasami boli chłód i dystans najbliższych... :bezradny:
No tak już mamy - też jestem nadwrażliwcem, gdyby tak nie było, nie miałabym kłopotów z emocjami. Cały czas uczę się i pracuję nad tym, plus leki.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 lut 2016, 16:05
mirunia, misty-eyed, Witajcie moje drogie! To żeśmy się zgrały, ja też dziś miałam pobudkę o trzeciej, z zupełnie innego powodu - pies stwierdził, że już nie ma ochoty spać u młodego w pokoju i drapał w drzwi, żeby go wypuścić. :D Musiałam wstać i mu otworzyć.
Pogoda piękna, mam nadzieję, że korzystacie. :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg