Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 25 paź 2015, 10:58
Ah, słoneczko za oknem świeci.. :D Witam :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 paź 2015, 11:50
Dzień dobry!!!

Skorzystałam z rana jeszcze z zamglonego słońca, poszurałam liściami ( co nie było łatwe, bo są wilgotne ;) ), no i tyle nacieszyłam się pogodą, burośc - reaktywacja.
Zrobiłam sobie szklanicę latte i idę mieszac farbkami.

platek rozy, Kochana*****, bidulko, dobrze że chociaż ten ketonal masz. Niedobrze z tym zębem... :bezradny: Nie pamiętam, miałaś go leczonego kanałowo? Mam nadzieję, że jutro coś Ci dentystka pomoże. Może uda Ci się jednak wyjśc, choc wierzę, że na nic nie masz ochoty, ani siły.

filip133, Cieszę się, że się uśmiechasz. Słoneczko mnie opuściło i powędrowało do Ciebie... ;)

Miłej niedzieli!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 25 paź 2015, 12:43
dzień dobry - wstałam dziś z pozytywną energią, w najbliższym czasie postanowiłam wprowadzić kilka zmian i mam nadzieję, że w końcu osiągnę zamierzony cel :yeah:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 25 paź 2015, 12:59
Dzień dobry, ja również wstałem dziś z pozytywną energią, podobnie do powyższego liska. Może coś przyjemnego w powietrzu wisi. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 paź 2015, 13:59
Zwolnili mnie wcześniej ze szkoły, bo zostały tylko osoby, które poprawiają sprawdzian. W drodze powrotnej poszłam na wybory, do sejmu zagłosowałam na jakąś panią od matematyki z partii, która nawet nie była uwzględniana w sondażach, decyzję swoją motywuję tym, że potrzebujemy ludzi, którzy umieją liczyć, a do senatu na Reptilian, w sensie machnęłam rysunek głowy człowieka-jaszczura i nie postawiłam krzyżyka w kratce, bo były do wyboru tylko postaci szemrane i/lub niekompetentne 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Davin 25 paź 2015, 14:05
Bry dzień. ;)

Ja dzisiaj będę miał wyjątkowo aktywną niedziele bo mam trochę roboty. Nie bardzo mi się chce ale pewnie jak zaczne to jakoś poleci. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 paź 2015, 14:08
bonsai, Little Red Fox, też mam w serduchu nieodparte uczucie, że coś dobrego się wydarzy :angel:

Pięknej niedzieli!
Obrazek

Ale żeby nie było za słodko to dostałam wysypki, a mam nieprzechodzone choroby wieku dziecięcego, więc może być gruba sprawa. Jak mi popołudniu będzie przybywało w takim tempie, to chyba będę musiała przedzwonić do koleżanki z pracy, która się zajmuje zastępstwami i zapytam, czy powinnam jutro przychodzić, czy lepiej zacząć od wizyty u lekarza :mhm:
Z tym ryzykiem zawodowym to ostrzegali przed chorobami krtani, guzkami na strunach głosowych, które mi nie grożą, bo jestem nauczona odciążać aparat głosowy dzięki warsztatom z wybitną wokalistkę neofolkową oraz przed chorobami psychicznymi, które też mi nie grożą, bo mam już swoje, a nikt nie ostrzegał przed ospą/odrą ani zakochaniem w trenerze, a na to byłam przede wszystkim narażona od kiedy weszłam do tego budynku :hide:
Ostatnio edytowano 25 paź 2015, 14:17 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 25 paź 2015, 14:16
mnie się marzy dłuższy urlop od pracy :105:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 paź 2015, 14:17
Little Red Fox napisał(a):mnie się marzy dłuższy urlop od pracy :105:

Ale nie ospa/odra? :mhm:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 25 paź 2015, 14:29
cyklopka, a wyjaśniło się już do kogo sms-ował najprzystojniejszy trener na tym łez padole?
bonsai

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 paź 2015, 14:54
Dzień dobry! :papa:

Piękna niedziela, słońce od rana nie próżnuje, więc spacery zaliczone, szuranie liśćmi również i obowiązek obywatela też! :D

kosmostrada, zamieniłyśmy się pogodą w takim razie, wreszcie do mnie dotarła słoneczna pogoda i miłe ciepełko. ;)
A kiedy pochwalisz się swoją twórczością malarską, bom okrutnie ciekawa co Ci w duszy gra. :105: :105: :uklon:

platek rozy, jak się czujesz Płatuś, dalej ząb dokucza, czy uspokoił się trochę? Coś z nim jednak nie tak, jakiś ropny stan się chyba zrobił, a na to prawie żadne leki p/bólowe nie działają. Oby jutrzejsza wizyta dała Ci wytchnienie od bólu.
Podczas takiego stanu nie mogłam pić, ani jeść nic gorącego, było jeszcze gorzej, jedynie letnie/chłodne potrawy.

cyklopka, wysypało Cię cosik? Może jednak dzisiaj pokaż się jakiemuś dr na dyżurze. A może coś zjadłaś be? :bezradny:
Zakochanie winno jednak być wpisane w ryzyko zawodowe.... :105: :angel:

Spamowa wyspa

przez filip133 25 paź 2015, 14:58
Było tu jakiś czas temu poruszane tematy o snach... Dziś w nocy mi się śniło że błagałem żeby mnie zabrali do psychiatryka, żeby mnie przywiązali tam pasami do łóżka, żebym mógł krzyczeć jak opętany do wyczerpania sił...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 25 paź 2015, 15:00
cyklopka, też jeszcze nie miałam ospy, odry też, choć byłam kilkukrotnie na nią narażona :roll:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 25 paź 2015, 15:01
Witam ;)
wróciłam z uczelni, obowiązek obywatelski też spełniony, tylko mnie choróbsko rozkłada bo smarkam, prycham, kicham itp :roll: dlaczemu akurat teraz jak mam miliard spraw w tym tygodniu do załatwienia :roll: :why:
wczoraj było tak ładnie a dzisiaj słoneczko uciekło i znowuu szaro i buro na dworze :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg