Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 lip 2015, 23:47
emilk napisał(a):TO co ma przyjsc w sweterku i w spodniach na kant w dodatku niech lakierki ubierze :P

Powiedziałam już swoje zdanie - dżinsy, t-shirt bez głupkowatego nadruku, trampki. Proste.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez emilk 27 lip 2015, 23:48
Purpurowy napisał(a):
emilk napisał(a):
kosmostrada napisał(a):emilk, Ale łańcuch na szyję i sygnet... :hide: ratunku...

Ile masz lat ? 90 % kobiet poleci na to ;)

21

Jestes w super wieku,jeszcze duzo mozesz sie nauczyc ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez emilk 27 lip 2015, 23:49
kosmostrada napisał(a):
emilk napisał(a):TO co ma przyjsc w sweterku i w spodniach na kant w dodatku niech lakierki ubierze :P

Powiedziałam już swoje zdanie - dżinsy, t-shirt bez głupkowatego nadruku, trampki. Proste.

No tez dobry pomysl ;)
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 27 lip 2015, 23:49
kosmostrada napisał(a):Mieszkamy na innej planecie? :shock:

Planeta jest ta sama, niestety. Element jest za to brakującym ogniwem w teorii Darwina. A ludzie i tak myślą, że to są z jego strony żarty, i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze. ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez emilk 27 lip 2015, 23:51
bonsai napisał(a):
kosmostrada napisał(a):Mieszkamy na innej planecie? :shock:

Planeta jest ta sama, niestety. Element jest za to brakującym ogniwem w teorii Darwina. A ludzie i tak myślą, że to są z jego strony żarty, i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze. ;)

Najsmutniejszy w tym wszystkim jestes Ty kolego ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez Mag14 27 lip 2015, 23:52
Jam bandyta :oops: :twisted: teraz tylko mentalnie, Taki klimat miałem. W tym mieście się wychowałem, tutaj ziomków poznałem z nimi razem na akcje chadzałem. Tu jedną panią poznałem, z nią się dobrze na kilka miesięcy zgrałem. Potem mnie sprzedała, bo ziomkowi dała. Z nim była, a ma dusza wyła, serce zraniło, w głaz ozdobiło. Po latach z nią chwilkę byłem, zdradę wybaczyłem :shock: chyba niespełna rozumu byłem :twisted: Następnie przez wiele lat, jakby mi się wyłączył świat. Od niedawna znów zacząłem, żyć i w lepszy czas wierzyć. Poznałem chyba miłość swego życia, nie miałem jej nic do ukrycia. Wiem zrobiłem błędów wiele i już nie jesteśmy raczej przyjaciele. Teraz to ona mnie chyba nie lubi, a mój mózg całkiem się gubi. Przez lata mam w głowie jedno wielkie pamparam pampam Przed paroma dniami zrozumiałem, że z głową mam coś nie tak o wiele więcej, niż się spodziewałem :twisted: :mrgreen: :oops: śmieję się z tego, chyba ze mną jest bardzo źle koleżanko i kolego ;) :smile: :oops:

Spamowa wyspa

przez emilk 27 lip 2015, 23:56
Mag14 napisał(a):Jam bandyta :oops: :twisted: teraz tylko mentalnie, Taki klimat miałem. W tym mieście się wychowałem, tutaj ziomków poznałem z nimi razem na akcje chadzałem. Tu jedną panią poznałem, z nią się dobrze na kilka miesięcy zgrałem. Potem mnie sprzedała, bo ziomkowi dała. Z nim była, a ma dusza wyła, serce zraniło, w głaz ozdobiło. Po latach z nią chwilkę byłem, zdradę wybaczyłem :shock: chyba niespełna rozumu byłem :twisted: Następnie przez wiele lat, jakby mi się wyłączył świat. Od niedawna znów zacząłem, żyć i w lepszy czas wierzyć. Poznałem chyba miłość swego życia, nie miałem jej nic do ukrycia. Wiem zrobiłem błędów wiele i już nie jesteśmy raczej przyjaciele. Teraz to ona mnie chyba nie lubi, a mój mózg całkiem się gubi. Przez lata mam w głowie jedno wielkie pamparam pampam Przed paroma dniami zrozumiałem, że z głową mam coś nie tak o wiele więcej, niż się spodziewałem :twisted: :mrgreen: :oops: śmieję się z tego, chyba ze mną jest bardzo źle koleżanko i kolego ;) :smile: :oops:

Ty to jestes raper :P mozesz zrobic kariere :great:
emilk

Spamowa wyspa

przez Mag14 27 lip 2015, 23:58
Emil nie moje klimaty :mrgreen: ale posłucham Rapu Polskiego głównie Patriotyczno-Kibolskiego 8)
Jam bym chciał grać Metala :twisted: :mrgreen: no sobie śpiewam :twisted: :mrgreen: :D

Spamowa wyspa

przez emilk 28 lip 2015, 00:02
Mag14 napisał(a):Emil nie moje klimaty :mrgreen: ale posłucham Rapu Polskiego głównie Patriotyczno-Kibolskiego 8)
Jam bym chciał grać Metala :twisted: :mrgreen: no sobie śpiewam :twisted: :mrgreen: :D

To zrob cos w tym kierunku zeby grac metal ;) :D

Kuj zelazo puki gorace :P
emilk

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2015, 00:03
Dobra, teraz czill (czy jakoś tak)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2015, 00:05
Mag14 napisał(a):Emil nie moje klimaty :mrgreen: ale posłucham Rapu Polskiego głównie Patriotyczno-Kibolskiego 8)

Jakich wykonawców?

Spamowa wyspa

przez Mag14 28 lip 2015, 00:10
Rapu Ptaku, Beron, Tadek, Basti, WUEM ENCEHA

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2015, 00:11
Mag14 napisał(a):Rapu Ptaku, Beron, Tadek, Basti, WUEM ENCEHA

Jedynie Berona nie kojarzę.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2015, 08:55
Witajcie :*********
U mnie tradycyjnie poranek okropny , siedze teraz z jakas ciezka glowa , odrealniona i z lękami.mam ochote poklac na glos.

kosmostrada ciesze sei ze sytuacja opanowana i ze malowanie juz ruszy z kopyta :)

emilk, boshe a coz Ty za mode meska wymyslasz? :shock: z Bronxu? :shock: :shock: jak czarni raperzy na teledyskach w latach 90 :shock: :shock: :shock:
Tak samo zreszta jak dresy , tez nie sa ok i sobie to zapamietajcie ---dres nosimy do biegania , lub dla wygody po domu!

bonsai, dawno niewidziany :******

mirunia u mnie tez chlodniej wczoraj bylo , jak ja lubie takie plus 22 stopnie :105: a dzis chce zrobic nadziewane papryki ale nie wiem czy sie zbiore bo samopoczucie mnie rozwala.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg